Zadłużenie na 200 tysięcy zł. Stopniowo wyprowadzamy Klienta z problemów

200 tysięcy złotych zadłużenia w bankach i firmach pożyczkowych – z takim problemem zgłosił się do nas Pan Mateusz. Stopniowo pomagamy mu wyjść na prostą. Za nami owocne negocjacje z Deutsche Bank.

Tak głębokie zadłużenie, na które wpływa wiele składowych wymaga wytrwałej, długofalowej pracy na różnych frontach. Pan Mateusz zapożyczył się na blisko 200 tysięcy złotych. Suma jest ogromna, czas mijał, a kwota wzrastała, zamiast maleć do czasu gdy Klient trafił pod nasze skrzydła. Nasi specjaliści systematycznie i stopniowo pomagają Panu Mateuszowi uporać się z zawiłą sytuacją. Do tej pory doprowadziliśmy już do 3 restrukturyzacji umów kredytowych.

Umowy kredytowe rozłożone na czynniki pierwsze

Restrukturyzacja umowy kredytowej to nic innego, jak porozumienie się z bankiem i zmiana warunków spłaty, w taki sposób żeby raty stanowiły mniejsze obciążenie. Dla Pana Mateusza wywalczyliśmy już wcześniej 3 ugody. Reprezentowaliśmy Klienta podczas rozmów, przedstawiając całą sytuację i negocjując zmiany. Do tej pory za każdym razem takie spotkania kończyły się pomyślnie.

Niedawno doprowadziliśmy do restrukturyzacji czwartej umowy kredytowej. Deutsche Bank zgodził się na maksymalne wydłużenie okresy spłaty wynoszącego 121 rat. Wysokość comiesięcznych wpłat została zmniejszona z 1100 zł do 670 zł. Zamierzamy doprowadzić do odzyskania składek ubezpieczeniowych i spłaty części zobowiązania jednoraozwo, co dodatkowo wpłynie na zmniejszenie rat. Światełko w tunelu prowadzącym do wyjścia z zadłużenia Pana Mateusza staje się coraz jaśniejsze 😉

Wygrywamy 80% spraw

Portal Dłużnika tworzy zespół specjalistów, którzy od 13 lat oddłużają Polaków. Negocjacje z wierzycielami, sprawy sądowe, czy walka o zawieszenie egzekucji komorniczej to tematy, którymi zajmujemy się na co dzień. Ok. 80% podejmowanych przez nas spraw, kończy się pomyślnie dla naszych Klientów. Jeśli wpadłeś w kłopoty finansowe związane z narastającymi długami, zgłoś się do nas. Nasza kancelaria mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Wstępna analiza dokumentów jest darmowa. Opłaty pobieramy dopiero po finalizacji sprawy i tylko w przypadku wygranej. Możesz nam zaufać:)

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: