Omega Wierzytelności wycofuje pozew. Walczymy o zwrot ponad 11 tysięcy

Omega Wierzytelności NSFIZ pozwał naszego Klienta na kwotę 30 tysięcy złotych. Pan Mariusz nie wiedział, że może wnieść sprzeciw. W końcu trafił na nas i zrozumiał, jak bardzo się mylił. Ma szansę odzyskać ponad 11 tysięcy złotych.

Nakaz zapłaty to nie ostateczność

Omega Wierzytelności Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty skuuje zobowiązania i zajmuje się ich dochodzeniem od dłużników. W 2015 roku Fundusz pozwał naszego Klienta na kwotę ok 30 tysięcy złotych. Nasz Klient (jeszcze zanim stał się naszym klientem 😉 nie wiedział, że może wnieść sprzeciw i dalej sądzić się w tej sprawie. Jakiś czas temu trafił na informacje na temat działalności naszej kancelarii oddłużeniowej i postanowił skonsultować swój przypadek ze specjalistami. Nasi prawnicy szybko odkryli, że może dochodzić swoich racji i podjęli tę sprawę.

Omega Wierzytelności wycofuje pozew

Wróciliśmy do procesu i skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W odpowiedzi Fundusz Omega Wierzytelności… cofnął pozew. Oznacza to, że sprawa została przez sąd umorzona, a nakaz zapłaty nie istnieje. Onzacza to też, że egzekucja która trwała od kilku lat natychmiast została umorzona. I teraz najlepsze…

To jeszcze nie koniec!

Naszym kolejnym krokiem będzie wystąpienie do wierzyciela o zwrot pieniędzy zajętych od 2015 roku. Łącznie kwota wynosi ponad 11 tysięcy złotych! Pan Mariusz na pewno nie będzie miał nic przeciwko zasileniu swojego budżetu o taką „sumkę”;) .

Jeśli borykacie się z rosnącym zadłużeniem, otrzymaliście nakaz zapłaty i nie wiecie co z nim zrobić, zgłoście się do osób, które dzięki wiedzy i doświadczeniu będą mogły Wam pomóc. Portal Dłużnika to zespół specjalistów, głównie prawników, którzy od ponad 10 lat skutecznie oddłużają Polaków. Nasza kancelaria znajduje się w Łodzi, działamy jednak na terenie całego kraju. Zajmujemy się problemami związanymi z chwilówkami, spiralą zadłużeń, wypowiedzianymi umowami kredytowymi, negocjacjami, a także przypadkami, które trafiły już do komornika. Blisko 80% spraw, których się podejmujemy, jest zakończona sukcesem. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelność i dyskrecję.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: