Niespłacony kredyt gotówkowy w Banku Millennium. Doprowadziliśmy do ugody

Konsekwencje niespłaconego kredytu mogą być bardzo poważne. Pan Przemysław zgłosił się do nas w momencie, gdy Bank Millennium chciał zlicytować jego nieruchomość.

Bank Millennium postanowił podjąć ostateczne kroki i zlicytować nieruchomość naszego Klienta. Chodziło o niespłacony kredyt gotówkowy. Nasz Klient był zdruzgotany, przerażony i załamany, ponieważ kilkukrotnie, bezowocnie próbował porozumieć się z wierzycielem w tej sprawie.

Rzeczowa ocena sytuacji

Kancelaria oddłużeniowa prawników Portalu Dłużnika postanowiła pomóc Panu Przemysławowi. Zgodnie z naszym modelem pracy, najpierw dokonaliśmy analizy wszystkich dokumentów dostarczonych przez naszego Klienta. To zadanie wymaga od nas nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także umiejętności emocjonalnego zdystansowania się do sprawy i oceny sytuacji „na zimno”. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przewidzieć argumentację oponenta oraz wyobrazić sobie jego punkt widzenia na sprawę. Postanowiliśmy interweniować, w pierwszej kolejności podejmując się negocjacji z bankiem.

Negocjacje z bankiem – nie rób tego sam

Tak, jak wspominaliśmy, Pan Przemysław na własną rękę próbował dogadać się z wierzycielem. Niestety, nic z tego nie wyszło. Sprawa jednak przybrała zupełnie inny obrót, gdy do akcji wkroczyliśmy my. Udało nam się doprowadzić do ugody i umorzenia części odsetek karnych oraz – co najważniejsze – do umorzenia egzekucji. Dzięki temu nieruchomość naszego Klienta przestała być zagrożona.

Zapewniamy rzetelność i dyskrecję

Pan Przemysław nie mógł uwierzyć w tak pomyślną zmianę sytuacji. Narastające problemy sprawiły, że przestał liczyć na to, że uda mu się jeszcze kiedykolwiek przespać spokojnie całą noc. Jeśli odczuwacie zaciskającą się wokół szyi pętlę zadłużenia, nie czekajcie aż sytuacja będzie dramatyczna. Zgłoście się po pomoc i przekażcie sprawę specjalistom. Możecie liczyć na rzetelność i dyskrecję.

Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działamy też na terenie całego kraju. Nasi prawnicy dokonują dokładnej analizy dokumentów i na tej podstawie decydują o strategii działania. Wyjaśniamy zawiłe zapisy w umowach i formułujemy argumenty, które przedstawiamy następnie w sądzie lub podczas negocjacji z wierzycielami.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: