Kredyt frankowy to jeden z najgorętszych tematów w środowisku prawniczym, a także w opinii publicznej. Obecnie walczymy z bankiem w sprawie kilkuset tysięcy złotych, które według nas niesłusznie naliczył naszemu Klientowi.

Walczymy z podstępnymi klauzulami

Prawnicy z naszej kancelarii oddłużeniowej już od wielu miesięcy zajmują się sprawą umowy kredytu frankowego, na podstawie której bank niesłusznie naliczył Klientowi kilkaset tysięcy złotych. Po dokonaniu dokładnej analizy, dostrzegliśmy klauzule, które nie powinny w ogóle się tam znaleźć. Na ich podstawie bank może się solidnie wzbogacić – niestety robi to czyimś kosztem. I to ogromnym! Okazało się bowiem, że faktyczna zaległość na saldzie konta naszego Klienta była znacznie mniejsza od tej naliczonej. Wszystkie niezbędne dokumenty przedstawiliśmy na rozprawie. Sąd zdecydował przekazać tę sprawę do ponownego rozpatrzenia, co oznacza dla nas tylko jedno – banki nie zawsze mają rację!

Wziąłeś kredyt frankowy? Uważaj!

Jesteśmy przekonani, że ponowne rozpatrzenie sprawy będzie decydujące i to na korzyść naszego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na zawiłościach finansowych na tyle dobrze, żeby wychwycić wszystkie niuanse. Jeśli jednak cokolwiek wzbudza Waszą podejrzliwość, koniecznie zgłoście się do specjalistów. Portal Dłużnika to zespół prawników, którzy zajmują się oddłużaniem już od ponad dekady. Mamy doświadczenie poparte dużą ilością wygranych spraw. Analiza dokumentów to pierwszy etap naszej pracy – jeśli znajdziemy w nich nieprawidłowości, niezwłocznie przystąpimy do działania.

Kancelaria oddłużeniowa z doświadczeniem

Reprezentujemy naszych Klientów podczas rozpraw sądowych, negocjacji z wierzycielami i rozmów z przedstawicielami firm windykacyjnych lub banków. Zajmujemy się zadłużeniami w firmach pożyczkowych (tzw. szybkie pożyczki lub chwilówki), trudnymi sytuacjami związanymi z egzekucją komorniczą lub roszczeniami funduszy i firm windykacyjnych.  Pomagamy też uporać się z kłopotami finansowymi związanymi z kredytami. Nasza kancelaria mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Nasi Klienci mogą liczyć na anonimowość, rzetelność i doświadczenie. 70-80% spraw, których się podejmujemy, jest zakończona sukcesem.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: