Nakaz zapłaty to zazwyczaj zwiastun nadchodzącej egzekucji komorniczej. Otrzymując taki dokument należy niezwłocznie podjąć starania o jego uchylenie.

Nakaz zapłaty na kosmiczną kwotę

Za nami kolejna sprawa sądowa dotycząca porażająco wysokich kosztów doliczonych do szybkiej pożyczki. Nasi Klienci skorzystali z chwilówki w Profi Credit, pożyczając 2 tysiące złotych. Uczciwie spłacili całość zobowiązania, jednak firma pożyczkowa wyciągnęła rękę po więcej. Państwo S. otrzymali nakaz zapłaty. Profi Credit, zażądało 9 tysięcy złotych.

Wygrana sprawa sądowa

Kolejny raz podnieśliśmy trafne zarzuty w sądzie. Dla nas takie sprawy są stosunkowo proste, jednak wiemy, jak wiele nerwów psują naszym Klientom. Niedowierzanie i ulga to typowe reakcje osób, które dowiadują się, że roszczenia zostały oddalone – tym razem było podobnie. Państwo S. przychodząc do nas byli spięci i zdenerwowani. Po korzystnym wyroku głęboko odetchnęli i uśmiech powrócił na ich twarze.

Dlaczego nie warto ignorować nakazu zapłaty?

W przypadku odebrania nakazu zapłaty niezwykle ważne jest podjęcie działań, które doprowadzą do uchylenia żądań wierzycieli lub ugody (tu gdzie rzeczywiście jest sens negocjować). W przeciwnym razie sprawa dłużnika najprawdopodobniej trafi w ręce komornika, który ma obowiązek wyegzekwować spłatę zobowiązań. Więcej na ten temat przeczytacie w tekście Gdy komornik puka do drzwi…

Masz kłopoty? Skorzystaj z pomocy i śpij spokojnie

Jeżeli problemy finansowe spędzają Wam sen z powiek, czujecie się zagubieni czytając prawne sformułowania na oficjalnych pismach i nie wiecie jak wybrnąć z kłopotów – zgłoście się do nas. Nasza kancelaria oddłużeniowa mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju. Od 13 lat zajmujemy się oddłużaniem Polaków poprzez reprezentowanie Klientów w sądzie, podczas negocjacji z wierzycielami lub prowadząc rozmowy z bankami.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl.

Wyrok w tej sprawie: