Nie poddajemy się. Kolejna wygrana z Profi Credit

W ostatnich tygodniach coraz więcej Klientów, którzy do nas trafiają, procesuje się z Profi Credit. Przypadek Pana Janusza niczym nie różni się od spraw oddłużeniowych, o których Was na bieżąco informujemy.

Pożyczka spłacona, a dług coraz większy...

Nasz Klient zaciągnął pożyczkę opiewającą na kwotę 3000 zł, którą w całości spłacił. Jakież to było zdziwienie, kiedy otrzymał od firmy pożyczkowej pismo, z którego jasno wynikało, że ma do zapłaty aż 8800 zł! Później przyszedł nakaz – i jeszcze większy szok. Dla nas to nic nowego, w ostatnim czasie przyjęliśmy kilkadziesiąt spraw z Profi Credit, gdzie kwoty były podobne, a często dużo wyższe. Na początku więc szczegółowo przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty, które posiadał Pan Janusz. Po dokładnej weryfikacji okazało się, że faktycznie nasz Klient spłacił już swoje zobowiązanie, a horrendalna kwota 8800 zł została naliczona niesłusznie. Nie pozostało nam nic innego jak rozpocząć walkę z firmą Profi Credit.

Profi Credit przegrywa w sądzie... Który to już raz?!

Także tę sprawę udało nam się wygrać. Nasz Klient może zapomnieć o dodatkowych zobowiązaniach, (w tym wypadku trudno to określić inaczej) ponieważ Sąd przychylił się do naszego stanowiska i oddalił powództwo w całości. Dodatkowo, kosztami procesowymi w wysokości 1817 zł została obciążona firma pożyczkowa Profi Credit.

Rozpocznij walkę z zadłużeniem

Lata doświadczeń nauczyły nas, że nie warto się poddawać. Zdecydowanie większość spraw jest do wygrania, trzeba tylko odpowiednio się przygotować. Jednym z działań, które warto podjąć w celu odzyskania stabilności finansowej są negocjacje z wierzycielami. Zawsze, kiedy istnieje choć cień szansy na uzyskanie porozumienia, warto przystąpić do rozmów. Praktyka nauczyła nas, jak prowadzić tego typu rozmowy oraz na co zwracać największą uwagę. Przed przystąpieniem do negocjacji, dokładnie sprawdzamy wszystkie dokumenty. Dzięki temu wiemy np. czy odsetki oraz opłaty zostały naliczone niesłusznie i czy są wygórowane. Jeżeli są – działamy procesowo tak, jak na załączonym przykładzie.

Jeśli macie problemy z zadłużeniem, dajcie znać! Dokładnie sprawdzimy dokumenty związane z pożyczką lub kredytem i znajdziemy sposób na oddłużenie. Już dziś skontaktujcie się naszą kancelarią.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok sądowy w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy