Profi Credit przegrywa z nami w sądzie, a nasza Klientka odzyskuje stabilność finansową

Profi Credit po raz kolejny przegrało w sądzie z naszą kancelarią oddłużeniową. My z kolei ponownie cieszymy się z przywrócenia spokoju naszej Klientce. Doprowadziliśmy do oddalenia ok. 6800 zł kosztów dodatkowych doliczonych do pożyczki.

Profi Credit cieszy się mianem jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce. Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z niebotycznym zadłużeniem, które powstało z niewielkiej i w dużej części spłaconej, pożyczki.

Chwilówka w Profi Credit

Nasza Klientka to sympatyczna Pani Iwona z Wałbrzycha, która zupełnie nie mogła pojąć dlaczego Profi Credit pozwało ją o ponad 8 tysięcy złotych, skoro pożyczyła tylko 2 tysiące. Szczerze mówiąc, my także często otwieramy szeroko oczy ze zdumienia widząc jak duże koszty zostały doliczone do kwoty pożyczki. Tym razem też tak było. Na szczęście mamy doświadczenie w sprawach tego typu i już niejednokrotnie udowodniliśmy, że można wygrać z firmą Profi Credit.

Sprawa sądowa zakończona sukcesem

Dowiedliśmy w sądzie, że żądanie Profi Credit w stosunku do naszej Klientki, jest niesłuszne. Pani Iwona pożyczyła 2 tysiące złotych, z czego spłaciła ok. 780 zł. Tymczasem firma pożyczkowa wniosła pozew o zapłatę do sądu a ten wydał nakaz zapłaty opiewający o kwotę 8 tysięcy złotych. Po analizie dokumentów oraz przygotowaniu strategii obrony podjęliśmy stosowne kroki. Teraz Klientka ma do zapłaty tylko tyle, ile faktycznie jest dłużna. Sąd oddalił powództwo Profi Credit w pozostałej części i zasądził zwrot kosztów procesu na rzecz naszej Klientki.

Nie wstydź się poprosić o pomoc

Zadłużenie spędza sen z powiek Polaków. Jeżeli bierzecie pożyczki po to, aby spłacić te poprzednie, pogubiliście się nie tylko w papierach dotyczących zadłużenia, ale także w kwotach i nie wiecie jak z tego wybrnąć – koniecznie się do nas zgłoście. Nigdy nie jest za późno, ale im wcześniej poprosicie o pomoc, tym szybciej uda nam się przywrócić normalność. Spirala zadłużenia, kredyt, uzależnienie od hazardu, sprawa z komornikiem... - tym wszystkim zajmujemy się już od 13 lat! Nasza skuteczność osiągnęła poziom 70-80%. Możecie nam zaufać.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy