sprawa sądowa, młotek sądowy

Bank sprzedał wierzytelność, czyli o tym, jak wygraliśmy z Open Finance w sądzie

Sprawa naszej Klientki rozpoczęła się od tego, że bank sprzedał całą wierzytelność funduszowi Open Finance Wierzytelności NSFIZ nie zważając na to, że przez lata prowadził już egzekucję. Nie boimy się wyzwań dlatego podjęliśmy się reprezentacji naszej Klientki.

Blisko 60 000 zł … łącznie do zapłaty takiej kwoty byłaby zmuszona nasza Klientka, gdyby nie nasza pomoc. Ta niebagatelna suma ma się nijak to kwoty, jaką Pani Edyta faktycznie pożyczyła i już przez lata spłaciła. Okazało się, że Open Finance dochodził kwoty 35 000 zł kapitału plus dalsze koszty i odsetki na łączną kwotę blisko 25 000 zł. Musieliśmy pomóc jej w tej nierównej walce.

Początek walki z wierzycielami

Po dokładnej analizie całej sprawy i sprawdzeniu wszystkich dokumentów podjęliśmy się reprezentacji naszej Klientki. Walkę rozpoczęliśmy od wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty. Oczywiście sąd oddalił powództwo w całości. Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej nie musi się już martwić długami. Były – minęły!

Możliwości w sporach z wierzycielami wtórnymi

Osoby zadłużone często obawiają się walki z wierzycielami. Jest to naturalne, gdyż nie posiadają fachowej wiedzy z zakresu prawa. I właśnie w takich przypadkach z pomocą przychodzi im Portal Dłużnika. Z doświadczenia wiemy, że spory z wierzycielami wtórnymi mogą być rozwiązane na wiele sposobów. Często w przypadku takich spraw podnosimy zarzut m.in. przedawnienia, niewykazania wysokości roszczenia, w ogóle jego istnienia jako takiego, czy brak legitymacji czynnej procesowej. Zarzutów można formułować naprawdę wiele.

Jak raz na zawsze pokonać dług?

Dzięki ciężkiej pracy udało nam się uwolnić naszą Klientkę od ciążącego nad nią długu. Jeśli Wy również macie problemy ze spłatą zobowiązań, nie wiecie jak walczyć z chwilówkami lub szukacie sposobu na to, jak negocjować z wierzycielami, zgłoście się do nas. Opracujemy strategię, która skutecznie wyciągnie Was z pętli zadłużenia i pomoże raz na zawsze zapomnieć o problemach finansowych.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się już dziś! Mamy sprawdzone sposoby na oddłużanie.

Nasz e-mail: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: