• Home
  • Chwilówki
  • Kolejny raz walczymy z Profi Credit. Wygrana jest coraz bliżej

Kolejny raz walczymy z Profi Credit. Wygrana jest coraz bliżej

Nie boimy się trudnych spraw, dlatego po raz kolejny podjęliśmy się walki z Profi Credit. Nie mogliśmy przecież przejść obojętnie obok kwoty zadłużenia, która opiewa na blisko 50 000 zł. Roszczenie jest całkowicie bezzasadne, dlatego będziemy walczyć z firmą pożyczkową.

Zaczynamy sprawę z Profi Credit

Przed nami trudna walka z silnym rywalem, jednak jesteśmy zdeterminowani, a przede wszystkim dobrze przygotowani i pewni swojej racji. Jak dotąd mamy przewagę! W przypadku naszego Klienta sąd wydał nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym na podstawie weksla. Gdyby nie szybka reakcja Pan Piotr musiałby właściwie od razu zapłacić blisko 50 000 zł plus dalsze koszty i odsetki. Jeżeli nie spełniłby świadczenia Profi Credit mógłby sprawę skierować do egzekucji i kto wie czy przy tej wysokości długu nie byłoby egzkeucji z nieruchomości. Tak się jednak nie stało. Od czego zaczęliśmy oddłużanie Klienta? Na początek wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty wraz z wnioskiem o wstrzymanie wykonalności tytułu wykonawczego. Zadbaliśmy również o wniesienie wniosku o zwolnienie od opłat do zarzutów. W przypadku spraw takich jak omawiana, opłata ta wynosi 3.75% wartości przedmiotu zaskarżenia.

Jaka była decyzja sądu?

Podjęliśmy wszelkie działania, które doprowadzą nas do ostatecznego zwycięstwa. Na ten moment udało nam się wywalczyć wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty. Sąd stanął również po naszej stronie w kwestii nadania nakazowi klauzuli wykonalności oddalając wniosek Profi Credit. Dzięki temu sprawa nie trafi do komornika. Co więcej, sąd całkowicie zwolnił naszego Klienta od opłat od zarzutów, które wynosiły 1830 zł. Nie wiemy skąd Klient miałby wziąć taką kwotę gdyby nie nasza pomoc i przychylność sądu.

Jak wybrnąć z zadłużenia i ostatecznie pozbyć się długów? Zgłoś się do nas!

Ostateczna batalia z firmą Profi Credit jeszcze przed nami. Jesteśmy pewni, że skutecznie pomożemy Klientowi ostatecznie pozbyć się zadłużenia. Jeśli podobnie jak nasz Klient nie możecie poradzić sobie z zaciągniętymi zobowiązaniami, zgłoście się do nas. Mamy sposoby na oddłużanie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: