Pętla chwilówek? Jest na to prosty sposób

 

Dopadła Cię pętla chwilówek? Zaciągnąłeś pożyczki z którymi kompletnie sobie nie radzisz? W naszej kancelarii mamy na to pomysł. Poza negocjacjami skutecznie oddłużamy także procesowo i to w sprawach o najmniejsze kwoty. Rozumiemy, że przy wychodzeniu z długów liczy się efekt końcowy!

Często nasi czytelnicy pytają, czy nasza kancelaria podejmuje się spraw w których inne kancelarie mówią „nie”. Mamy tu na myśli sprawy procesowe, gdzie dochodzone kwoty są poniżej 1500 zł, gdzie ew koszty zastępstwa prawnego są niewielkie. Naszym zdaniem przy oddłużaniu najważniejszy jest efekt całościowy o czym nie raz pisaliśmy. Co z tego, że skutecznie pomożemy w jednej czy drugiej sprawie skoro na tapecie pozostaje kilka, a często i kilkanaście innych zobowiązań. Przecież powszechnie wiadomo, że gdy tylko jedna sprawa trafi do komornika wtedy całe oddłużanie nie ma sensu.

Skutecznie bronimy przed nakazami zapłaty!

Dziś prezentujemy sprawę z RRM Ltd z siedzibą na Malce w której skutecznie pomogliśmy, a w których inne kancelarie odmówiły pomocy z uwagi na niewielkie kwoty dochodzone pozwami. Jak widać warto walczyć do końca i się nie poddawać nawet przy najmniejszych kwotach. Proszę sobie teraz wyobrazić, że klient ma kilkanaście pożyczek do powiedzmy 1500 zł.

Napisz do nas!

Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, RRM, 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy