Pętla chwilówek? Jest na to prosty sposób

 

Dopadła Cię pętla chwilówek? Zaciągnąłeś pożyczki z którymi kompletnie sobie nie radzisz? W naszej kancelarii mamy na to pomysł. Poza negocjacjami skutecznie oddłużamy także procesowo i to w sprawach o najmniejsze kwoty. Rozumiemy, że przy wychodzeniu z długów liczy się efekt końcowy!

Często nasi czytelnicy pytają, czy nasza kancelaria podejmuje się spraw w których inne kancelarie mówią „nie”. Mamy tu na myśli sprawy procesowe, gdzie dochodzone kwoty są poniżej 1500 zł, gdzie ew koszty zastępstwa prawnego są niewielkie. Naszym zdaniem przy oddłużaniu najważniejszy jest efekt całościowy o czym nie raz pisaliśmy. Co z tego, że skutecznie pomożemy w jednej czy drugiej sprawie skoro na tapecie pozostaje kilka, a często i kilkanaście innych zobowiązań. Przecież powszechnie wiadomo, że gdy tylko jedna sprawa trafi do komornika wtedy całe oddłużanie nie ma sensu.

Skutecznie bronimy przed nakazami zapłaty!

Dziś prezentujemy sprawę z RRM Ltd z siedzibą na Malce w której skutecznie pomogliśmy, a w których inne kancelarie odmówiły pomocy z uwagi na niewielkie kwoty dochodzone pozwami. Jak widać warto walczyć do końca i się nie poddawać nawet przy najmniejszych kwotach. Proszę sobie teraz wyobrazić, że klient ma kilkanaście pożyczek do powiedzmy 1500 zł.

Napisz do nas!

Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, RRM,