Ugoda z Asekuracją na trzy tygodnie przed terminem licytacji

Ilość spraw, która każdego dnia trafia do naszej Kancelarii jest porażająca. W tej chwili prowadzimy ich równolegle blisko 200. Stale powiększa się też nasz zespół, od marca dołączają dwie kolejne osoby. Sukcesy, jakie odnosimy zdecydowanie należy przypisać naszej ciężkiej pracy i determinacji w osiąganiu kolejnych celów. Dziś prezentujemy jedną z kolejnych skutecznie zamkniętych spraw, czyli ugoda z Asekuracją na trzy tygodnie przed terminem licytacji.

Nie było łatwo. Dwie pożyczki wypowiedziane od blisko 3 lat. Wielokrotne negocjacje w żaden sposób nie przynosiły rezultatów. W końcu gdy sprawa trafiła do Asekuracji sprawa nabrała tempa. Negatywnego niestety. Po kilku miesiącach komornik rozpoczął egzekucję z nieruchomości. Na 17 marca wyznaczono termin 1 licytacji nieruchomości dłużników, która swoją wartością wielokrotnie przewyższała wysokość obu dochodzonych zobowiązań. Postawieni przed faktem, przyparci do muru nasi Klienci zaczęli szukać pomocy i tak właśnie trafili do nas. Po kilku tygodniach negocjacji oraz deklaracji częściowej spłaty udało się wynegocjować porozumienie. Wierzyciel zgodził się rozłożyć zobowiązanie na 46 rat po 1200 zł. Wpłata pierwszej raty w terminie spowoduje zawieszenie egzekucji wraz z uchyleniem zajęć. Wpłata sześciu rat spowoduje umorzenie egzekucji w całości. Wtedy będziemy jeszcze się bronić przed kosztami egzekucji, które oczywiście nie będą małe... O efektach jak zwykle poinformujemy.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Asekuracja, Ugoda z Asekuracją

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy