Skok Jowisz wypowiedział umowę pożyczki a sprawa trafiła do sądu. Czy ugoda z Syndykiem jest możliwa?

Mamy kolejną skutecznie zamkniętą sprawę. Dwa miesiące temu do naszej Kancelarii zwrócił się Pan Krzysztof, któremu jakiś czas temu, jeszcze przed upadłością, SKOK Jowisz wypowiedział umowę pożyczki. Wierzytelność do spłaty wysoka bo przeszło 140 000 zł i skierowana do sądu... Wcześniejsze próby negocjowania spełzły na niczym. Mimo wielu sensownych deklaracji ze strony Pana Krzysztofa po drugiej strony nie było odzewu. Pierw pierwotny zarząd, później zarząd komisaryczny nie byli kompletnie zainteresowani ugodą. Ew warunki porozumienia jakie proponował SKOK Jowisz przyprawiały o zawrót głowy. Nie bardzo wiemy, jak osoba z problemami finansowymi miałaby spłacić taką fortunę w 12 miesięcy.

Na całe szczęście Pan Krzysztof trafił do nas. Całe szczęście, że Pan Syndyk okazał zrozumienie i przystał na proponowane warunki spłaty. Uzgodniliśmy warunki spłaty po 2000 zł miesięcznie, do końca każdego miesiąca. Teraz jeszcze tylko porozumienie i sprawa będzie zamknięta.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

TAGI: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Skok Jowisz, Ugoda z syndykiem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy