Święta, święta i po świętach... Sprawa naszego klienta z GPM Vindexus

Święta, święta i po świętach... Niestety nie długo cieszyliśmy się spokojem, choć kilka dni urlopu pozwoliły naładować baterie do dalszych działań oddłużeniowych. Niestety, albo stety ilość korespondencji, która na nas dziś czekała jest porażająca. Tylko pism w sprawach procesowych otrzymaliśmy przeszło 60. To spora liczba, zwłaszcza że należy mieć na uwadze, że na każde z tych pism procesowych należy odpowiedzieć w określonym terminie i merytorycznie. No ale żeby była jasność, na nadmiar pracy nie wolno narzekać, należy się cieszyć. Dziś natomiast prezentujemy ciekawie zapowiadającą się sprawę z GPM Vindexus. Choć na tę chwilę mamy umorzenie ok 4 000 zł, to jest wielce prawdopodobne, że finalnie umorzeniu podlegać będzie kwota ok 6 000 zł. Tak wynika z naszych rozmów i sygnałów w prowadzonych negocjacjach. A sprawa o tyle nieciekawa, że od lat w egzekucji komorniczej toczącej się na podstawie nakazu zapłaty. Miesięcznie do aktualnego wierzyciela przekazywanych jest tylko kilkaset złotych i w ten sposób właściwie nie ma możliwości spłaty zobowiązania. Oczywiście poinformujemy o końcowych wynikach negocjacji.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Umorzenie długu, GPM Vindexus

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy