Czy uzależniony od hazardu może ogłosić upadłość konsumencką?

Często nasi czytelnicy w kierowanych do nas wiadomościach pytają, czy uzależniony od hazardu może ogłosić upadłość konsumencką? Dziś przedstawiamy kolejny dowód, że oczywiście jest to możliwe, a klucz do ogłoszenia upadłości konsumenckiej leży w dobrym uzasadnieniu składanego wniosku o ogłoszenie upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz w załączonych do wniosku dokumentach. Nie pozostawia wątpliwości, że rzetelne udowodnienie choroby, poświadczone dokumentami z przechodzonych terapii, opinie medyczne lekarzy specjalistów są absolutnie niezbędne.

Poniższe postanowienie dotyczy Pana Karola, który na dzień ogłoszenia upadłości miał przeszło 240 000 zł zobowiązań. Od lat nie pracuje, nie posiada żadnego majątku poza komputerem, starym samochodem oraz rowerem. Całość warta ok 5000 zł. Nie więcej. Pan Karol od 3 lat intensywnie się leczy w kolejnych klinikach leczenia uzależnień. Do wniosku o upadłość przedstawił dokumentację medyczną na ponad 300 stron. Efekt? Kilka dni temu Sąd postanowił o ogłoszeniu upadłości naszego Klienta. Teraz likwidacją majątku upadłego zajmie się wyznaczony do tego syndyk, a po jego sprzedaży zapewne wszystkie zobowiązania zostaną Panu Karolowi umorzone.

Już niebawem na naszym portalu: kolejne ugody z bankami, kolejne wygrane sprawy w sądach, wśród nich oddalone w całości powództwo na blisko 100 000 zł. Jak zwykle serdecznie zapraszamy na www.portal-dluznika.pl.

Szukasz pomocy? Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

czy-uzalez%cc%87niony-od-hazardu-moz%cc%87e-oglosic-upadlosc-konsumencka%cc%a8

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Upadłość konsumencka, Hazard

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy