Ugoda z BZ WBK w sprawie wypowiedzianego kredytu hipotecznego

Od grudnia walczymy o ugodę w sprawie wypowiedzianego kredytu hipotecznego w BZ WBK. Minęło 10 miesięcy. Niestety, co chwila do tej pory wyskakiwały nam nowe kwiatki i Bank BZ WBK odmawiał nam ugody. Jakie kwiatki? Niestety nasza Klientka nie informowała o innych zadłużeniach, a z czasem okazało się, że aż 5 wierzycieli (poza bankiem hipotecznym BZ WBK) wszczęło egzekucję z nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia kredytu. Musieliśmy rozwiązywać te problemy. Na szczęście KW nieruchomości wolna jest już od wpisów o innych egzekucjach, możemy zawierać porozumienie. Niebawem poinformujemy o decyzji Banku, skąd inąd wiemy jest pozytywna.

Masz podobny problem z bankiem BZ WBK? Nie czekaj, pisz: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-z-bz-wbk

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Oddłużanie, BZ WBK, Ugoda z BZ WBK, Wypowiedziany kredyt hipoteczny

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy