Ugoda z PKO BP - 47 miesięcznych rat

Prezentujemy kolejny sukces - dziś ugoda z PKO BP. Nie kryjemy, że należą się wielkie "dzięki" za przychylność, za zrozumienie, za ludzką postawę Banku. Jak zwykle bardzo wysoko oceniamy współpracę z PKO BP, nawet w takich dość trudnych sprawach, gdzie wydawałoby się nie ma już wyjścia i sprawa po równi pochyłej zmierza w jedną stronę - egzekucji komorniczej... Tak właśnie było w tym przypadku. Nasza Klientka miała problemy finansowe, najpierw straciła dobrze płatną pracę, kilka tygodni później miała dość poważny wypadek, który skutecznie uniemożliwił poszukiwanie nowego zajęcia. Bank wypowiedział umowę, Klientka wpłacała ile mogła spłacając właściwie odsetki karne za opóźnienie w spłacie. Gdyby nie refleks i szybki kontakt z naszą Kancelarią właściwie sprawa byłaby już u komornika. Szybko podjęliśmy rozmowy, negocjacje przebiegły pomyślnie. Mamy ugodę i 47 miesięcznych rat w deklarowanej wysokości.

Masz podobny problem? Pisz: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda-z-pko-bp

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Ugoda, Ugoda bankowa, Ugoda z PKO BP, PKO BP

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy