Ugoda Skok Stefczyka - 44 miesięczne raty

Sprawa jakich mamy wiele, powiedziałbym każdego dnia trafiają do naszej Kancelarii kolejne... Zwrócił się do nas Pan Marcin wobec którego od miesięcy prowadzona była egzekucja komornicza na wniosek wierzyciela SKOK Stefczyka. Pan Marcin poszukiwał pomocy przy negocjacjach. Zasadniczy problem polegał na tym, że jeżeli egzekucja byłaby nadal prowadzona, zapewne za chwilę mielibyśmy wypowiedziany kredyt hipoteczny i jeszcze inne dwa mniejsze zobowiązania. Dopiero zacząłby się prawdziwy problem... Na całe szczęście Pan Marcin w porę skontaktował się z nami i finalnie z sukcesem udało nam się zamknąć sprawę. Jak widać, to już kolejny przykład, ugoda Skok Stefczyka jest możliwa, nawet jeżeli w sprawie jest komornik i egzekucja trwa w najlepsze.

Na szczególną uwagę zasługuje jedna rzecz. Egzekucja z wynagrodzenia prowadzona była na kwotę przeszło 2000 zł. I teraz uwaga, raty wyniosą ok. 700 zł. W kieszeni naszego Klienta zostanie kwota ponad 1300 zł. To bardzo duża różnica.

Masz podobny problem? Pisz koniecznie: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda Skok Stefczyka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy