Ugoda Lindorff – spłata w miesięcznych ratach 0%

Kolejna skutecznie zamknięta sprawa – ugoda Lindorff. Bez dalszych kosztów, bez dodatkowych odsetek, bez egzekucji i komornika. Co najważniejsze – bez kolejnego przeszukania miejsca zamieszkania dłużnika. Ale po kolei…

Kilka miesięcy temu skontaktował się z nami przerażony Pan Tomasz. Niby nic, sprawa jak każda inna. Do zapłaty powiedzmy plus minus 90 000 zł. Bank BZ WBK skierował sprawę do egzekucji, wcześniej nie było mowy o ugodzie… I niestety, znalazł się też komornik W. z centralnej Polski. Od chwili wszczęcia egzekucji pod koniec zeszłego roku nawiedzał regularnie naszego Klienta zajmując kolejne składniki majątku. Nie musimy opowiadać z jakim stresem, nieprzyjemnościami wiążą się wizyty komornika.

Później wierzyciel pierwotny (bank BZ WBK) wierzytelność sprzedał, a sprawa trafiła do firmy Lindorff. Szybki wniosek o umorzenie egzekucji. Sprawa zamknięta. Teraz udało się natomiast wynegocjować porozumienie, umowę ugody. Ugoda zakłada spłatę w miesięcznych ratach, bez dalszych kosztów, bez odsetek. W kieszeni Klienta pozostanie okrągła kwota blisko 20 000 zł.

Masz podobny problem? Pisz! Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda Lindorff