Ugoda Lindorff - spłata w miesięcznych ratach 0%

Kolejna skutecznie zamknięta sprawa - ugoda Lindorff. Bez dalszych kosztów, bez dodatkowych odsetek, bez egzekucji i komornika. Co najważniejsze - bez kolejnego przeszukania miejsca zamieszkania dłużnika. Ale po kolei...

Kilka miesięcy temu skontaktował się z nami przerażony Pan Tomasz. Niby nic, sprawa jak każda inna. Do zapłaty powiedzmy plus minus 90 000 zł. Bank BZ WBK skierował sprawę do egzekucji, wcześniej nie było mowy o ugodzie... I niestety, znalazł się też komornik W. z centralnej Polski. Od chwili wszczęcia egzekucji pod koniec zeszłego roku nawiedzał regularnie naszego Klienta zajmując kolejne składniki majątku. Nie musimy opowiadać z jakim stresem, nieprzyjemnościami wiążą się wizyty komornika.

Później wierzyciel pierwotny (bank BZ WBK) wierzytelność sprzedał, a sprawa trafiła do firmy Lindorff. Szybki wniosek o umorzenie egzekucji. Sprawa zamknięta. Teraz udało się natomiast wynegocjować porozumienie, umowę ugody. Ugoda zakłada spłatę w miesięcznych ratach, bez dalszych kosztów, bez odsetek. W kieszeni Klienta pozostanie okrągła kwota blisko 20 000 zł.

Masz podobny problem? Pisz! Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda Lindorff

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy