Get Back - umorzenie 8 500 zł długu

Udało nam się podpisać kolejne porozumienie - tym razem Get Back.

Dług w wysokości ponad 21 000 zł po wpłacie kwoty ok. 12 000 zł zostanie pomniejszony o kwotę ok. 8 500 zł. W ten sposób właściwie od ręki sprawa zostaje zakończona, a prowadzona egzekucja umorzona. Na koniec będziemy jeszcze miarkować koszty postępowania egzekucyjnego i zapewne uda nam się obniżyć opłatę stosunkową z uwagi na sytuację materialną dłużnika oraz nakład pracy komornika.

Zachęcamy do negocjowania porozumień nawet w tak wydawałoby się beznadziejnych sprawach, gdy egzekucja komornicza prowadzona jest od dłuższego czasu, jest prawomocny nakaz zapłaty, a wcześniejsze próby ugodowego załatwienia sprawy nie przyniosły rezultatu. Jak widać na załączonym obrazku wszystko można 😉

Pozostajemy do dyspozycji: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Get Back

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy