Ugoda z Finsano - spłata w niskich ratach

Ugoda z Finsano - spłata w niskich ratach

W ostatnim czasie bywa tak, że coraz częściej trafiają do nas Klienci zadłużeni w chwilówkach. Ilośc tych spraw jest wręcz porażająca. Coraz częściej są to osoby pogrążone na dziesiątki tysięcy złotych. Im także staramy się pomagać i często negocjujemy także takie sprawy. Zdecydowana większość kończy się z sukcesem i kwotę do spłaty udaje rozłożyć się na miesięczne raty, często bez kosztów i dalszych odsetek. Zazwyczaj z umów pożyczek staramy się wyciągnąć jak najwięcej zapisów, które będą podstawą do wdania się w spór sądowy (klauzule abuzywne, koszty windykacji itd), a następnie staramy się przekonać pożyczkodawcę, że w przypadku skierowania sprawy do sądu mamy duże szanse na wygraną. Stąd bardzo duża część tego typu spraw kończy się pozytywnie dla naszych Klientów. Wielokrotnie wrzucaliśmy na nasz blog tego typu sprawy. Wiadomo, pożyczkobiorca mając do wyboru długi i kosztowny spór sądowy zazwyczaj zachowuje się dość racjonalnie i wybiera drogę polubownego załatwienia sprawy.

Dziś prezentujemy kolejny przypadek, w którym udało się wynegocjować niskie miesięczne raty po 150 zł. Zamysł jest taki, żeby jak największą ilość zobowiązań naszej Klientki rozłożyć na jak najniższe raty. Wtedy zamiast przedłużać kolejne pożyczki nasza Klientka będzie mogła skutecznie spłacać zobowiązania. Kwota miesięcznych rat zapewne będzie kilkukrotnie niższa od kwoty za przedłużanie pożyczek, a to już gotowy scenariusz na szybkie wyjście z problemów finansowych.

Wszystkich serdecznie zapraszam do kontaktu. Nasze email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda z Finsano

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy