Ugoda z Asekuracją i przystępne raty

Ugoda z Asekuracją - przystępne raty bez komornika

Witajcie!

Świątecznie, nieco w biegu i w przeskoku między jednym a drugim świątecznym stołem, prezentujemy kolejną sprawę, która dla naszego Zleceniodawcy nie tak dawno zakończyła się sukcesem i wraz z wiosną - przyniosła spokój i wytchnienie. Tym razem udało nam się zawrzeć bardzo dobre porozumienie z kolejnym wierzycielem - to ugoda z Asekuracją. Sprawa mimo próby częściowego umorzenia zobowiązania zakończyła się przystępnymi ratami, mimo że od przeszło 4 lat pozostawała dochodzona na drodze skutecznej egzekucji komorniczej. Oczywiście prowadzona od lat egzekucja komornicza zostanie niebawem w całości umorzona.

Masz podobny problem? Twoja sprawa trafiła do egzekucji? Wypowiedziana umowy pożyczki w Skok została sprzedana do Asekuracji? Nie wiesz co robić? Boisz się komornika?

Jak zwykle pozostajemy do dyspozycji. Napisz do nas koniecznie: pomoc@portal-dluznika.pl - nie ma dnia żebyśmy nie wyciągnęli kogoś z problemów finansowych, z pętli zadłużenia.

ugoda z Asekuracją

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy