Ugoda z Kredyt Inkaso

Ugoda z Kredyt Inkaso

Prawomocny nakaz zapłaty, dług sprzed wielu wielu lat, wcześniejsze egzekucji i ich bezskuteczność. Tak w dużym skrócie należałoby podsumować sprawę Pana Jacka, który zgłosił się do nas z prośbą o pomoc. Od wielu lat komornik prowadził bezskuteczną egzekucję na wniosek wierzyciela pierwotnego. Mimo wielu próśb o ugodę bank w żaden sposób nie reagował na kolejne pisma. W końcu, zapewne zniechęcony brakiem wyników egzekucji, wierzytelność sprzedał, a sprawa trafiła do sądu. Nakaz uprawomocnił się zatem, a jedynym wyjściem była ugoda z Kredyt Inkaso i spłata wierzytelności w miesięcznych ratach.

Gdy Pan Jacek trafił do nas do spłaty była kwota wierzytelności przekraczająca 22 000 zł. Kapitał: ok. 13 280 zł, odsetki: ok. 9100 zł. Jakie były główne postanowienia ugody? Wierzyciel postanowił w części umorzyć naliczone odsetki karne, a miesięczne raty wniosły ok 600 zł. W ten sposób udało nam się zamknąć ten nieprzyjemny etap w życiu naszego Klienta.

Jeszcze dziś lub najpóźniej jutro wrzucimy przykład ugody z funduszem sekuratyzacyjnym. Ciekawy przykład, jak z przeszło 105 000 zł do spłaty zrobiło się 60 000 zł. Sprawa w egzekucji.

Jeżeli masz podobny problem zgłoś się do nas. Kontakt: pomoc@portal-dluznika.pl

Ugoda z Kredyt Inkaso