Ugoda Skok Stefczyka – to już kolejny raz!

Ugoda Skok Stefczyka

Kolejny sukces! Ugoda Skok Stefczyka! Sprawa zaczęła się na przełomie października / listopada 2015 roku. Zgłosiła się do nas Klientka. Prosiła o pomoc w ugodzie ze Skok Stefczyka. Po kilkumiesięcznych bojach udało nam się w ostatniej chwili wyrwać sprawę od komornika. Pani Anna, która się do nas zgłosiła od wielu miesięcy walczyła o to porozumienie, niestety bezskutecznie. Przyznam, że i nam zawarcie porozumienia przyprawiało o zawrót głowy. Finalnie podpisaliśmy ugodę na pierwotnych warunkach kredytowych. I tak…

Skok Stefczyka wydał pozytywną decyzją ugodową. Ugoda zostanie zawarta w najbliższej placówce w jednym z dużych miast w centralnej Polsce. Na dziś dług wynosi: – kapitał: 77 623,12 zł, – odsetki: – 3 122,07 zł, – koszty: 1 800,00 zł. Zobowiązanie rozłożone zostanie na 91 miesięcznych rat po 1 300,00 zł każda. Pierwsza rata płatna do 10 marca 2016 roku. Po podpisaniu umowy ugody do komornika prowadzącego postępowanie skierowany zostanie wniosek o umorzenie prowadzonego w sprawie postępowania egzekucyjnego, a my na koniec będziemy jeszcze składać wniosek o miarkowanie kosztów egzekucyjnych. O rezultatach oczywiście poinformujemy na stronach naszego portalu.

Jutro wrzucimy przykład ugody ze Skok Stefczyka, gdzie wierzyciel odstąpił od części zobowiązania. Takie porozumienia w takich przypadkach także są możliwe.

Masz podobny problem ze Skok Stefczyka? Potrzebujesz pomoc? Odezwij się na nasz email: pomoc@portal-duznika.pl

ugoda Skok Stefczyka