Ugoda Skok Stefczyka - to już kolejny raz!

Ugoda Skok Stefczyka

Kolejny sukces! Ugoda Skok Stefczyka! Sprawa zaczęła się na przełomie października / listopada 2015 roku. Zgłosiła się do nas Klientka. Prosiła o pomoc w ugodzie ze Skok Stefczyka. Po kilkumiesięcznych bojach udało nam się w ostatniej chwili wyrwać sprawę od komornika. Pani Anna, która się do nas zgłosiła od wielu miesięcy walczyła o to porozumienie, niestety bezskutecznie. Przyznam, że i nam zawarcie porozumienia przyprawiało o zawrót głowy. Finalnie podpisaliśmy ugodę na pierwotnych warunkach kredytowych. I tak...

Skok Stefczyka wydał pozytywną decyzją ugodową. Ugoda zostanie zawarta w najbliższej placówce w jednym z dużych miast w centralnej Polsce. Na dziś dług wynosi: - kapitał: 77 623,12 zł, - odsetki: - 3 122,07 zł, - koszty: 1 800,00 zł. Zobowiązanie rozłożone zostanie na 91 miesięcznych rat po 1 300,00 zł każda. Pierwsza rata płatna do 10 marca 2016 roku. Po podpisaniu umowy ugody do komornika prowadzącego postępowanie skierowany zostanie wniosek o umorzenie prowadzonego w sprawie postępowania egzekucyjnego, a my na koniec będziemy jeszcze składać wniosek o miarkowanie kosztów egzekucyjnych. O rezultatach oczywiście poinformujemy na stronach naszego portalu.

Jutro wrzucimy przykład ugody ze Skok Stefczyka, gdzie wierzyciel odstąpił od części zobowiązania. Takie porozumienia w takich przypadkach także są możliwe.

Masz podobny problem ze Skok Stefczyka? Potrzebujesz pomoc? Odezwij się na nasz email: pomoc@portal-duznika.pl

ugoda Skok Stefczyka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy