Porozumienie z wierzycielem - ugoda ze Spółdzielnią Mieszkaniową

Porozumienie z wierzycielem

Udało nam się zawrzeć porozumienie z wierzycielem - kolejną Spółdzielnią Mieszkaniową z południowej Polski. Sprawa była już na ostrzu noża, skierowana do egzekucji z nieruchomości. Na mocy przeprowadzonych rozmów ustalono, że dłużnik kwotę zaległości spłaci w 9 miesięcznych ratach, a wierzyciel w zamian za terminowe wywiązywanie się z płatności umorzy postępowanie egzekucyjne. Na całe szczęście Pan Dariusz ma już stabilne i dobre źródło utrzymania, więc z kolejnymi płatnościami nie powinno być większych problemów.

Jak zwykle wszystkich naszych czytelników zachęcamy do kontaktu. Jak widać na załączonym przykładzie, że nawet w tak prostych sprawach udaje się wynegocjować porozumienie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

porozumienie z wierzycielem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy