Kolejna ugoda z Secus NSFIZ

Kolejna ugoda z Secus NSFIZ

Tym razem prezentujemy sprawę jednego z naszych stałych już Klientów. Udało nam się podpisać kolejne porozumienie z wierzycielem wtórnym, tym razem to ugoda z Secus NSFIZ. Sprawa od dawna w egzekucji, koszmarne odsetki i równie wysokie koszty komornika. Nasz Klient niemal ze łzami prosił o pomoc.

Całość zobowiązania udało nam się rozłożyć na 36 miesięcznych rat, każda po 450 zł, a ostania wyrównująca - nieco ponad 300 zł. Umorzeniu podlegała kwota ok. 4000 zł. Tym samym wierzyciel zobowiązał się także do natychmiastowego umorzenia egzekucji. Koszty postępowania oczywiście będziemy jeszcze miarkować.

Pozostajemy do dyspozycji. Nasz email: pomoc@portal-duznika.pl

ugoda z Secus NSFIZ

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy