Ugoda z Ferratum Bank - kolejny sukces

Ugoda z Ferratum Bank - kolejny sukces

Widać, że niekiedy zdrowe i rzeczowe argumenty przemawiają w sporach także z chwilówkami. Tym razem zgłosiła się do nas Pani, która w 2014 roku zaciągnęła zobowiązanie w Ferratum Bank. Wysokość pożyczki blisko 2000 zł. Finał sprawy? Ugoda z Ferratum Bank - kolejny sukces

Jak to często w takich przypadkach bywa, łatwo wziąć trudniej spłacić. Tak też było i w tym przypadku. Z 2000 zł dług szybko urósł do kwoty ponad 3000 zł. Wiadomo - doliczano koszty monitów, ubezpieczeń, dodatkowych opłat za najróżniejsze czynności i oczywiście odsetki za zwłokę. Szczęście w nieszczęściu, że sprawa nie trafiła jeszcze do komornika, ale była na etapie przedsądowym.

Ugoda z Ferratum Bank, którą zawarliśmy zakłada jednorazową spłatę kapitału bez żadnych dodatkowych kosztów ze strony Klienta. Tym samym w kieszeni Klientce pozostało ponad 1200 zł, nie mówiąc już o ew kosztach procesu i egzekucji.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl - jesteśmy do dyspozycji!

Ugoda z Ferratum Bank - kolejny sukces

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy