Kolejna ugoda z Bankiem Handlowym

Kolejna ugoda z Bankiem Handlowym

Jak widać nawet w przerwie świątecznej nie odpuszczamy. Dziś udało nam się skutecznie zamknąć kolejną ugodę. Tym razem blisko 11 000 zł dłużnik spłaci w 20 miesięcznych ratach, bez dodatkowych kosztów i odsetek. Tocząca się egzekucja zostanie zawieszona.

Ale od początku... Najpierw podpisaliśmy ugodę z Alior Bank, później podpisaliśmy ugodę ze Skok Stefczyka, dziś udało nam się to samo z Bankiem Handlowym. Wszystkie trzy sprawy dotyczyły jednego Klienta. Przed nami jeszcze dwie sprawy, którymi mam nadzieję, będziemy mogli się niebawem pochwalić.

Nasza praktyka wskazuje, że z ugoda z Bankiem Handlowym jest możliwa. Bardzo cenimy sobie współpracę z obsługującą Bank kancelarią prawną. Wynegocjowane ugody zazwyczaj pozwalają dłużnikom w miarę szybko spłacić zobowiązanie.

Masz podobny problem? Pisz! Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

ugoda z Bankiem Handlowym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy