Adwokat i antywindykacja - sojusznicy w walce z długami

5 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Adwokat i antywindykacja w naszej Kancelarii Oddłużeniowej to sojusznicy w pokonywaniu długów. W życiu wielu osób przychodzi moment, kiedy to zmagają się z problemami finansowymi. Długi mogą przytłoczyć, a windykacja staje się codziennością. W takich sytuacjach wsparcie prawne jest nieocenione. Dlatego właśnie nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje usługi adwokatów specjalizujących się w oddłużaniu.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
2.554,35 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Adwokat i antywindykacja

Nasza klientka, która została pozwana przez wierzyciela Svea, doskonale wie, jak ważne jest, aby mieć obok siebie doświadczonego i zaufanego adwokata. Dzięki wsparciu naszej Kancelarii Oddłużeniowej, która zna się na oddłużaniu jak nikt inny, udało się osiągnąć niezwykle korzystny wynik – sąd oddalił powództwo w całości.

Jak to możliwe? Nasza Kancelaria Oddłużeniowa działa na rzecz klientów z problemami zadłużenia, wykorzystując wszechstronną wiedzę prawną oraz doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami. Zajmujemy się skutecznym oddłużaniem i ochroną przed nadmiernymi działaniami windykacyjnymi. Adwokat i antywindykacja to nieodzowna para.

Dbamy o interesy naszych Klientów

Adwokat i antywindykacja

Ważne jest dla nas, aby każda osoba, która przychodzi do naszej Kancelarii, otrzymała indywidualne podejście oraz kompleksową pomoc prawną. Niezależnie od skomplikowania sytuacji, jesteśmy przygotowani na podjęcie wyzwania i wsparcie naszych klientów w walce z długami.

Nasza metodyka pracy opiera się przede wszystkim na dogłębnym rozumieniu przyczyn zadłużenia oraz na analizie możliwych ścieżek prawnych wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Adwokat i antywindykacja w naszej Kancelarii Oddłużeniowej to naprawdę dobrana para. Adwokat potrafi wykorzystać wszelkie dostępne narzędzia antywindykacyjne, żeby osiągnąć cel, jakim jest oddłużenie klienta.

Wspomniana sprawa naszej klientki, gdzie powództwo wierzyciela zostało oddalone w całości, jest doskonałym przykładem na to, jak właściwa strategia prawna może całkowicie odmienić losy sprawy. Nasz adwokat doprowadził do tego, że argumenty przedstawione w sądzie zostały uznane za wystarczające. Dzięki temu doszło do odrzucenia roszczeń wierzyciela.

Dlatego stawiamy na otwartą i uczciwą komunikację. Każdy klient naszej Kancelarii Oddłużeniowej jest informowany o wszystkich możliwych scenariuszach. Informujemy również o krokach, jakie zostaną podjęte w celu rozwiązania problemu zadłużenia.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio przygotowana obrona prawna przeciwko wierzycielom i windykatorom może skutkować znacznym, a czasem nawet całkowitym umorzeniem długów. Adwokat i antywindykacja w naszej Kancelarii Oddłużeniowej to gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania w każdą sprawę.

Nie wahaj się skontaktować z naszą Kancelarią Oddłużeniową

Nasz adwokat i antywindykacja to Twoi sojusznicy w walce o lepszą przyszłość finansową. Pamiętaj, że zawsze istnieje sposób, aby pokonać długi i odzyskać spokój ducha. Wystarczy zdecydować się na podjęcie pierwszego kroku. Wystarczy się skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmą się obrony Twoich praw. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie zrozumienie problemu idzie w parze z efektywnym działaniem. Zapraszamy do współpracy.

Rozwiążemy Ci każdy problem bo wiemy, że długi spędzają sen z powiek niejednej osobie. Dlatego nie czekajcie aż wierzyciele zniszczą Wam życie. Walczcie o swoją przyszłość.


Trudne kredyty i droga konsolidacja - naprawiamy błędy

Czy wiecie, że trudne kredyty i droga konsolidacja to duży błąd? W życiu wielu osób przychodzi taki moment, kiedy z…

Chciałabym wyjść z długów i szukam pomocy

Kiedy Pani Bożena wpadła w spiralę zadłużenia, w jej głowie kłębiły się różne myśli. Oczywiście to, że chciałabym wyjść z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Adwokat i antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget