Czy łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to dobre rozwiązanie?

19 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to dobre rozwiązanie? Czy poważnie takie pożyczki istnieją? Brzmi, jak spełnienie marzeń: mam długi ale mogę się uwolnić bo pożyczka dla zadłużonych mi z pewnością pomoże. Naprostujmy zatem temat. Łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to tylko i wyłącznie świetne hasło marketingowe. Pożyczki, gdzie nie jest sprawdzana zdolność kredytowa ani wpisy w rejestrach oferowane są przez instytucje pozabankowe czyli tzw. parabanki.

Powód: Karat PL Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.215,89 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czy łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to dobre rozwiązanie?

łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych

Wielu Polaków zmaga się z problemami finansowymi, które często prowadzą do zadłużenia. W takiej sytuacji wiele osób szuka szybkiego rozwiązania swoich problemów i decyduje się na skorzystanie z pożyczki dla zadłużonych. Niestety, jak pokazuje praktyka, takie rozwiązanie absolutnie nie pomoże Ci w pokonaniu Twoich problemów finansowych.

Jedna z naszych klientek, która zdecydowała się na pożyczkę dla zadłużonych, szybko przekonała się o tym, że to nie było dobre rozwiązanie. Na szczęście udało nam się wyprostować ten temat i po naszym skutecznym sprzeciwie od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo w całości.

Łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to często pułapka, w którą wpadają osoby, które nie widzą innego wyjścia ze swojej sytuacji finansowej. Niestety, takie pożyczki często mają bardzo wysokie oprocentowanie i dodatkowe opłaty, co tylko pogarsza sytuację zadłużonego. Zamiast pomóc, takie pożyczki tylko pogłębiają problemy finansowe.

Warto skonsultować się z profesjonalistami

łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym i wiemy, jak skutecznie wyjść z długów. Oferujemy kompleksową pomoc prawną, doradztwo finansowe i negocjacje z wierzycielami. Będziemy Cię również godnie i skutecznie reprezentować w sądach. Z naszą Kancelarią Oddłużeniową pokonasz swoje problemy finansowe i wyjdziesz na prostą. Wiemy, że dla niektórych oddłużanie brzmi jak czarna magia ale uwierz nam, że nie ma w tym nic strasznego. Proces oddłużania trwa długo i wymaga cierpliwości oraz determinacji w dążeniu do postawionego celu. Twoim celem jest życie bez długów i tego się trzymaj.

Nasza misja to oddłużanie, które jest dla nas pasją oraz codziennością. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, doradców finansowych i negocjatorów, którzy są gotowi pomóc każdemu, kto znalazł się w trudnej sytuacji finansowej.

Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, w którym każdy może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie. Zdajemy sobie sprawę, że zadłużenie to nie tylko problem finansowy, ale również emocjonalny. Dlatego też nasze podejście do klientów jest indywidualne i empatyczne. Staramy się zrozumieć ich sytuację i znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pozwoli im na powrót do normalnego życia. Dzięki naszej pracy, wiele osób mogło wyjść z długów i zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i z tego, że możemy pomagać innym.

Jeśli zmagasz się z problemami finansowymi, nie daj się zwieść hasłom marketingowym i nie decyduj się na pożyczkę dla zadłużonych. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Razem możemy pokonać Twoje problemy finansowe i wyjść na prostą.

Zapamiętaj raz na zawsze, że łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych to pułapka finansowa.


Jak wygląda pomoc w oddłużaniu chwilówek?

Jak wygląda pomoc w oddłużaniu chwilówek? Ta myśl nie daje Ci spokoju, prawda? Wciąż zmagasz się z pytaniem, jak poradzić…

Czy pożyczka konsolidacyjna to dobry pomysł?

Osoby, które wpadły w długi, podejmują działania, aby poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Z pewnością nie wiedząc, jak powinno wyglądać…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

łatwo dostępna pożyczka dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget