Pomoc przy sprawnym oddłużaniu

10 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy profesjonalna i pomoc przy sprawnym oddłużaniu jest rzeczywiście potrzebna? Zmagasz się z długami, które wydają się nie do pokonania? Nie jesteś w tym sam. Wiele osób boryka się z podobnymi problemami finansowymi, które mogą przytłaczać i wydawać się nie do rozwiązania. Proces oddłużania nie jest prosty i wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia oraz profesjonalnego podejścia. Na szczęście, Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego jest miejscem, gdzie znajdziesz wsparcie oraz skuteczne rozwiązania, które pomogą Ci wyjść z długów.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 
14.562,98 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pomoc przy sprawnym oddłużaniu

Nasza kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej pomocy osobom zadłużonym. Dysponujemy zespołem doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy doskonale znają się na oddłużaniu. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach wiedzy prawnej oraz praktycznych umiejętnościach negocjacyjnych, które są kluczowe w procesie oddłużania.

Jak wygląda pomoc przy sprawnym oddłużaniu w naszej kancelarii? Przede wszystkim, każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Rozumiemy, że każda sytuacja zadłużenia jest unikalna i wymaga spersonalizowanego podejścia. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza stanu finansowego naszego klienta, zrozumienie przyczyn zadłużenia oraz identyfikacja możliwych rozwiązań.

Współpracując z nami możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie

pomoc przy sprawnym oddłużaniu

Od konsultacji i planowania strategii, przez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentację w sądzie. Nasza kancelaria ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym przypadki, w których sąd oddalił powództwo w całości, dając naszym klientom szansę na nowy start bez długów.

Jednym z przykładów naszej skuteczności jest historia naszej klientki, która przekonała się, jak wygląda pomoc przy sprawnym oddłużaniu w naszej kancelarii. Zmagając się z ogromnym ciężarem długów, nie widziała wyjścia z sytuacji. Nasz zespół podjął się jej sprawy z pełnym zaangażowaniem. Dzięki gruntownej analizie finansowej, skutecznym negocjacjom z wierzycielami oraz profesjonalnemu przygotowaniu do procesu sądowego, udało się osiągnąć dla niej korzystne rozwiązanie – sąd oddalił powództwo w całości, umożliwiając jej rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu bez ciężaru długów.

Takie historie są dla nas najlepszym dowodem na to, że profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta są kluczem do sukcesu w oddłużaniu. Rozumiemy, że za każdą sprawą stoją ludzie z ich problemami, obawami i nadziejami. Naszym celem jest nie tylko pomoc w wyjściu z długów, ale także wsparcie naszych klientów w trudnych chwilach, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.

Jeśli zmagasz się z długami i szukasz skutecznej pomocy dobrze trafiłeś

pomoc przy sprawnym oddłużaniu

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia. Pamiętaj, że niezależnie od sytuacji, zawsze istnieje rozwiązanie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc dlatego nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą Ci odzyskać finansową stabilność i spokój ducha. Wspólnie pokonamy Twoje długi i przywrócimy Twoją wiarę w lepszą przyszłość.

Pamiętaj, że pomoc przy sprawnym oddłużaniu jest ważna. Lepiej nie kombinować i nie próbować oddłużać się na własną rękę. Tego typu działania mogą przynieść więcej szkód niż pożytku dlatego profesjonalna pomoc przy sprawnym oddłużaniu da Ci poczucie bezpieczeństwa.

Nie zwlekaj! Daj sobie pomóc! Nie trać głowy na myślenie o długach. Zostaw ten temat naszej kancelarii.


Mocny sprzeciw od nakazu zapłaty pozwoli odzyskać spokój

Czy mocny sprzeciw od nakazu zapłaty pokona wierzyciela? W obliczu otrzymania nakazu zapłaty wiele osób czuje się bezradnych i nie…

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Klienci naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika wiedzą, że obejmujemy ich kompleksową pomocą. Oczywiście różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek, pozwala także Panu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc przy sprawnym oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget