Konsolidacja posiadanych zobowiązań nie jest rozwiązaniem

Konsolidacja posiadanych zobowiązań to rozwiązanie, które w teorii ma pomóc osobom zadłużonym w wyjściu z kłopotów finansowych. Polega na połączeniu kilku kredytów w jeden, z niższą ratą i dłuższym okresem spłaty. Jednak nie zawsze jest to dobrym rozwiązaniem, o czym przekonała się nasza klientka. Kobieta, która zgłosiła się do naszej kancelarii, trochę się zapędziła i wpadła w spiralę zadłużenia. Myślała, że konsolidacja posiadanych zobowiązań pomoże jej wyjść na prostą. Niestety, ale pogłębiła ona problem. Zamiast pomóc, doprowadziła do jeszcze większego zadłużenia i problemów finansowych.

Powód: Oren Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.497,10 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Konsolidacja posiadanych zobowiązań- czy to dobry pomysł?

Na szczęście, nasza klientka spotkała na swojej drodze naszą Kancelarię Oddłużeniową. Pomogliśmy jej skutecznie wyjść z zadłużenia. Przeprowadziliśmy szczegółową analizę jej sytuacji finansowej i opracowaliśmy strategię, która pozwoliła na uniknięcie dalszych problemów. Sąd oddalił powództwo w całości, a wierzyciel Oren nie miał z nami żadnych szans.

Konsolidacja posiadanych zobowiązań może być kuszącym rozwiązaniem, ale nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i skonsultować się z ekspertem, zanim podejmie się jakiekolwiek decyzje. W naszej kancelarii oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyjściu z zadłużenia. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i możliwościach pomocy.

Oferujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb

Konsolidacja posiadanych zobowiązań

Niezależnie od tego, czy chodzi o negocjacje z wierzycielami, reprezentację przed sądem czy doradztwo finansowe, zawsze staramy się znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji. Jeśli borykasz się z problemem zadłużenia i zastanawiasz się, czy jest dla Ciebie jakiekolwiek wyjście skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci ocenić Twoją sytuację i zaproponujemy skuteczne działania, które pozwolą Ci wyjść na prostą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Przekonaj się. Skontaktuj się z nami i pokonaj swoje długi raz na zawsze.

Zasługujesz na spokój i na szczęście. Każdy dzień powinien być dla Ciebie wyjątkowy. Nie zamartwiaj się i nie załamuj. Zadzwoń do nas a my zrobimy wszystko aby długi przestały istnieć. Ty możesz skupić się na swoim życiu i planach życiowych a my zajmiemy się Twoimi długami. Wszystko po to, abyś mógł spać spokojnie.

Konsolidacja posiadanych zobowiązań być może wygląda kusząco ale pamiętaj, że to znowu kolejne zobowiązanie tylko z jedną ratą. W ogóle takie rozwiązanie się nie opłaca.

Pamiętajmy, że konsolidacja posiadanych zobowiązań to nie zawsze dobry wybór. Zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie, warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i skonsultować się z ekspertami. Tylko wtedy będziemy mogli uniknąć pułapek i wyjść z zadłużenia bez dodatkowych problemów. Konsolidacja posiadanych zobowiązań polega na połączeniu kilku kredytów w jeden, zazwyczaj z niższą ratą i dłuższym okresem spłaty. Właśnie! Dłuższy okres spłaty. Czy chcecie do końca życia spłacać kredyt? Przecież to zupełnie nie ma sensu. To nie jest kredyt hipoteczny.

Zapomnijcie o rozwiązaniach takich jak konsolidacja, parabanki, pożyczki na dowód czy dla bardzo zadłużonych. To wszystko hasła marketingowe, które mają na celu zachęcić osoby zadłużone do skorzystania z usług.

Jeśli borykasz się z problemem zadłużenia i zastanawiasz się jak wyjść z długów, skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i wyjść na prostą. Nie działaj sam w poszukiwaniu rozwiązań!


Ekspresowa pożyczka na dowód to bardzo zły pomysł

Ekspresowa pożyczka na dowód to wygodne i szybkie rozwiązanie finansowe, które kusi swoją dostępnością. Wystarczy jedynie okazać dowód osobisty, aby otrzymać gotówkę w kilka minut. Jednak, jak pokazuje doświadczenie naszych klientów, takie…

Oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty

Kiedy sąd doręcza dokumenty, nie roztrząsaj dlaczego, tylko broń się. Bezsprzecznie oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty, są jak naczynia połączone. Istotnie, kiedy nie wniesiesz tego pisma procesowego, nakaz stanie się prawomocny,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Konsolidacja posiadanych zobowiązań

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy