Profesjonalna i skuteczna antywindykacja

Profesjonalna i skuteczna antywindykacja może Wam się naprawdę przydać, o ile popadliście w długi. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak zapanować nad sytuacją, gdy wierzyciele nie dają Wam spokoju? Jak pokonać tę nieustającą presję, telefon za telefonem, pismo po piśmie? Odpowiedź jest prosta, choć brzmi jak czary – antywindykacja! Tak, to nie żart, to magiczne słowo, które otwiera nowe możliwości dla tych, którzy czują się przytłoczeni długami i nękających ich windykatorów.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
28.259,52 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalna i skuteczna antywindykacja

Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i spokój ducha, a nasze doświadczenie i wiedza są kluczem do sukcesu w walce z wierzycielami. Czy jesteście gotowi pozbyć się ciężaru, który uniemożliwia Wam cieszenie się życiem? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu!

Nasza klientka – przykład determinacji i zwycięstwa!

Przytoczymy historię jednej z naszych klientek, która dzięki naszym działaniom skutecznie pokonała wierzyciela. To był prawdziwy szok dla niej samej – samotna kobieta przeciwko potężnej instytucji. Ale co się stało? Sąd oddalił powództwo w całości! Tak, dobrze czytacie – wierzyciel musiał ustąpić, a windykatorzy... ach, windykatorzy... przestali wreszcie nachodzić naszą klientkę, dając jej wytchnienie, na które zasługiwała.

Jak to osiągnęliśmy? Oczywiście, nie możemy zdradzić wszystkich naszych sekretów – ale możemy powiedzieć, że kluczowe jest zrozumienie prawa, znajomość procedur i niezłomna wiara w sukces. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie oddłużania to prawdziwi znawcy prawa, którzy wiedzą, jak obrócić sytuację na Waszą korzyść.

Wierzyciele i windykatorzy mają swoje metody, ale my mamy swoje – i są one co najmniej równie skuteczne. Zamiast czuć się bezsilnym i pozwalać na to, by strach paraliżował Wasze działania, pozwólcie nam pomóc. Pamiętajcie, że z nami windykacja przestaje być straszna, a staje się wyzwaniem, które razem możemy pokonać.

Dlaczego warto nam zaufać?

Profesjonalna i skuteczna antywindykacja

Nasze doświadczenie mówi samo za siebie. Znamy każdy trik w księdze windykatorów i wiemy, jak się przed nimi bronić. Nie tylko doradzimy, ale też przejmiemy na siebie cały ciężar procedur, negocjacji i, jeśli zajdzie potrzeba, reprezentacji w sądzie. Z nami macie pewność, że każda decyzja zostanie podjęta z myślą o Waszym najlepszym interesie.

Nie pozwólcie, by windykatorzy zakłócali Wasz spokój i poczucie bezpieczeństwa. Czas odwrócić role i pokazać, że to Wy macie kontrolę nad swoim życiem. Profesjonalna i skuteczna antywindykacja to nie tylko sposób na uniknięcie długów, to sposób na nowe, lepsze życie bez ciągłego stresu i lęku.

Dołączcie do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej pomocy odzyskali spokój i kontrolę nad własnymi finansami. Nie czekajcie, aż windykatorzy zapukają do Waszych drzwi kolejny raz. Skontaktujcie się z nami już dziś i powiedzcie swoim problemom "do widzenia" raz na zawsze!

Pamiętajcie – profesjonalna i skuteczna antywindykacja to nie czary, to konkretne działania, które mogą odmienić Wasze życie. Nie dajcie sobie wejść na głowę, walczcie o swoje i pokażcie, że nawet najbardziej zacięty wierzyciel może zostać pokonany. My jesteśmy tutaj, aby Wam w tym pomóc. Czekamy na Wasz kontakt!

Nie zastanawiajcie się długo bo wierzyciele się nie zastanawiają tylko działają. Zapomnij o długach raz na zawsze i ciesz się wolnością finansową.


Antywindykacja realna pomoc zadłużonym

Kontakt dłużnika z naszą Kancelarią i analiza dokumentów sprawy, inicjują proces oddłużania. Istotnie najczęściej kończy się to podpisaniem umowy i udzieleniem pełnomocnictwa. Z pewnością antywindykacja realna pomoc zadłużonym, której udzielamy, nieustannie pomaga…

Oddłużanie w postępowaniu nakazowym z weksla

Nie zapominajmy, że oddłużanie ma wiele twarzy. Bez wątpienia wspólnym mianownikiem łączącym wszystkie aspekty tego procesu to, wyprowadzenie konsumenta z długów. Dlatego też zawsze szukaj pomocy w kancelarii prawnej, która specjalizuje się…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalna i skuteczna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy