Antywindykacja realna pomoc zadłużonym

Kontakt dłużnika z naszą Kancelarią i analiza dokumentów sprawy, inicjują proces oddłużania. Istotnie najczęściej kończy się to podpisaniem umowy i udzieleniem pełnomocnictwa. Z pewnością antywindykacja realna pomoc zadłużonym, której udzielamy, nieustannie pomaga Polakom w walce z długami. Niewątpliwie stoimy na pierwszej linii ognia i podejmujemy czynności prawne, dzięki którym Klienci odzyskują równowagę finansową. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na to, żeby nie zwlekać, kiedy wejdziecie Państwo w posiadanie sądowego nakazu zapłaty. Bez wątpienia te 14 dni, które są na wniesienie sprzeciwu, miną szybciej niż się wydaje. Godnym uwagi jest fakt, że niestety mieliśmy już takich spóźnialskich i wówczas pozostały jedynie negocjacje z wierzycielem i podpisanie ugody na ratalną spłatę długu. W przeciwieństwie do tego, co widzimy w filmach fantasy, nie znamy się na magii i pewnych rzeczy nawet i nasi specjaliści nie przeskoczą. Dlatego odbierajcie przesyłki z sądu i pilnujcie terminów, a wtedy możemy w Waszym imieniu powalczyć w sądzie.    

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
6.790,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja realna pomoc zadłużonym, która pomaga wyjść z długów

Antywindykacja realna pomoc zadłużonym

Bardzo często prowadzimy sprawy, gdzie pozywającym są wierzyciele wtórni, czyli tacy, którzy nabyli wierzytelności na drodze cesji. Istotnie wówczas bywa, że niewłaściwie lub wcale nie są w stanie wykazać, z jakiego tytułu pochodzi dochodzone roszczenie. Oczywiście prowadzona przez nas antywindykacja realna pomoc zadłużonym opiera się na wykazaniu tych nieścisłości. Z pewnością także brak legitymacji czynnej procesowe często jest grzechem tego typu pozwów. Niewątpliwie wszystko skrupulatnie wykorzystujemy, aby podważyć zasadność takiego powództwa i zadziałać na korzyść pozwanej osoby. Chociaż komuś, kto patrzy na naszą pracę z boku, może wydawać się, że nie ma w tym nic trudnego. Bezsprzecznie nic bardziej mylnego, ponieważ każda sprawa jest inna i wymaga indywidulanego podejścia. Antywindykacja realna pomoc zadłużonym wiąże się z dużymi nakładami pracy i nie można działać rutynowo. Przede wszystkim fakt, że z danym wierzycielem wygraliśmy w sądzie już wiele razy, nie oznacza, że nie zmieni on taktyki.

Jesteśmy gotowi, aby podjąć się poprowadzenia Twojego procesu oddłużania. Z pewnością nie znajdziesz lepszych specjalistów, od tych, którzy pracują w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Ze względu na fakt, że nie ma u nas przypadkowych osób, praca, którą wykonujemy jest na bardzo wysokim poziomie. Istotnie nasza skuteczność tak procesowa, jak i negocjacyjna utrzymuje się na poziomie przekraczającym nawet osiemdziesiąt procent. Bezsprzecznie właśnie to wyróżnia nas na tle innych, którzy nawet nie zbliżają się do takich wyników. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na profesjonalizmie, antywindykacja realna pomoc zadłużonym oferowana przez naszych mecenasów, jest właśnie dla Ciebie. Przede wszystkim, nie idziemy na ilość tylko na jakość, która przedkłada się na faktyczną redukcję długów Klientów. Bez wątpienia jesteśmy dumni za tego, że już pomogliśmy i nadal pomagamy rodakom, porządkować ich finanse.

Nasz praca jest bardzo złożona. Istotnie czasem zanim zajmiemy się oddłużaniem, musimy skupić się na stanie psychicznym osoby, która się z nami kontaktuje. Niewątpliwie Ci, którzy zmagają się z długami są bardzo zestresowani i często znajdują się na skraju załamania nerwowego. W związku z tym, antywindykacja realna pomoc zadłużonym, to nie tylko wykonywane przez nas czynności prawnych, ale także rozmowa. Z pewnością dzięki niej, nasi Klienci uspokajają się i nabierają wiary w to, że wyjście z długów jest możliwe. Oczywiście nie dzieje się to, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ponieważ to też proces, który dłużnicy przechodzą indywidualnie. Bez wątpienia jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że w końcu stają się silniejsi, kiedy widzą, że skutecznie im pomagamy.

Oddłużamy kolejną osobę i mamy sukcesy

Pan Zbigniew przeszedł długą drogę, zanim trafił do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Istotnie nawet otarł się o komornika, ale na szczęście zadziałaliśmy i w tym zakresie. Oczywiście teraz jest już na zupełnie innym etapie i już niedługo będziemy mogli zakończyć naszą współpracę. Tymczasem reprezentowaliśmy Klienta w sądzie, gdzie został pozwany o zapłatę przez Svea Ekonomi Cyprus. W związku z tym, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, gdzie podnieśliśmy argumenty, które wskazywały na niezasadność tego powództwa. W rezultacie procesowa antywindykacja realna pomoc zadłużonym, przełożyła się na oddalenie całego roszczenia powoda.


Antywindykacja to oddłużanie długów

Już dawno zapomnieliśmy o tych czasach, kiedy sklepowe półki świeciły pustkami. Istotnie wówczas ludzie posiadali pieniądze, ale mieli, co za nie kupić. Z pewnością młodzi znają te opowieści od starszych osób. Ponieważ…

Kruk oddłużanie Klientów

Pytasz, dlaczego pisząc o sprawie z powództwa Prokura, poruszamy temat „Kruk oddłużanie Klientów”. Z pewnością odpowiedź jest bardzo prosta. Istotnie także Pan Karol zanim odebrał sądowy nakaz zapłaty, był windykowany nie przez…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja realna pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy