Oddłużanie ludzi zadłużonych - szybko, skutecznie i bezpiecznie

Czy oddłużanie ludzi zadłużonych ma sens? Pewnie niejedna osoba zastanawia się, jak wygląda oddłużanie ludzi zadłużonych i czy jest to w ogóle realne. Oddłużanie ludzi zadłużonych to nasza misja. Dokładnie tak! Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i możliwość wyjścia z długów. Kiedy zgłosił się do nas klient, wiedzieliśmy, że potrzebuje skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz obrony w sądzie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy mu pomóc.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
7.906,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasz zespół specjalistów pracuje z pełnym zaangażowaniem, aby pomóc naszym klientom odzyskać kontrolę nad swoimi finansami. Dzięki właśnie naszej pomocy, klient wyszedł na prostą, ponieważ sąd oddalił powództwo w całości. To dla nas ogromna satysfakcja, kiedy widzimy, że nasza praca przynosi realne efekty i zmienia życie naszych klientów na lepsze.

Oddłużanie ludzi zadłużonych i firm

Oddłużanie ludzi zadłużonych

Rozumiemy, że problemy finansowe mogą dotknąć każdego, niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym konsumentem, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą. Naszym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania dla każdego klienta, aby mógł on uwolnić się od długów i zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na nowy początek i jesteśmy tutaj, aby pomóc naszym klientom to osiągnąć. Jeśli borykasz się z długami i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli Ci odzyskać spokój i stabilność finansową. Oddłużanie ludzi zadłużonych to nasza pasja i misja, której oddajemy się z całego serca. Nasz klient cieszy się wolnością finansową, ponieważ sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz pomocy w oddłużaniu, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązania. Oddłużanie ludzi zadłużonych to nasza misja i pasja, dlatego też możesz być pewien, że zrobimy wszystko, aby pomóc Ci uwolnić się od długów.

Wiemy doskonale, że oddłużanie ludzi zadłużonych to proces stresujący i skomplikowany. Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Niemniej jednak aby skutecznie uwolnić się od długów należy mieć zaufaną Kancelarię Oddłużeniową, która poprowadzi Cię od początku do końca. Oddłużanie na własną rękę raczej przyniesie więcej problemów niż rozwiąże już te istniejące.

Z nami znajdziesz drogę wyjścia z długów

Niezależnie od skali problemu, podejmiemy się każdego wyzwania i będziemy działać w Twoim najlepszym interesie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć proces oddłużania i odzyskać spokój ducha. Pozwól nam być Twoim wsparciem w trudnych chwilach i pomóc Ci zmierzyć się z problemem zadłużenia. Jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc i razem znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci uwolnić się od długów i zacząć na nowo.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem ponad 20 lat. Nie ma na rynku lepszych specjalistów niż my. Większość spraw w sądach wygrywamy. Nie poddajemy się i walczymy o każdy grosz naszych klientów. Pokonaj długi razem z nami i zacznij planować swoją przyszłość bez stresu i ciągłego nękania ze strony windykatorów.


Komornik zajął pensję i nie wiesz co robić?

Osoby, które wpadły w długi, muszą stawiać czoła wielu przeciwnościom. Bez wątpienia prowadzona przez wierzycieli windykacja, daje im się mocno we znaki. Chociaż obecnie dostęp do pomocy prawnej w oddłużaniu, której udzielmy…

Portal Dłużnika to sprawdzone oddłużanie

Nie podlega dyskusji, że to pozywający ma wykazać istnienie dochodzonego długu. Bez wątpienia właśnie ta kwestia często kuleje we wnoszonych pozwach. Portal Dłużnika to sprawdzone oddłużanie. To tu kładziemy szczególnie duży nacisk…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie osób prywatnych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy