Najlepszy adwokat Łódź od oddłużania

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wyróżnia się na tle innych wszechstronnością podejmowanych działań i skutecznością. Oczywiście także to, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przyczynia się do efektywnej redukcji długów. Dlatego, gdy interesuje Cię najlepszy najlepszy adwokat Łódź od oddłużania śmiało możesz się z nami kontaktować. Z pewnością w profesjonalny sposób podejdziemy do Twoich problemów finansowych i zapewnimy dyskrecję. Niewątpliwie nie musisz obawiać się niewygodnych pytań, ponieważ interesuje nas tylko to, co ma ścisły związek z powstałym zadłużeniem. Nie spotkasz się z krępującymi pytaniami, gdyż nie wnikamy w to, z jakich powodów pożyczałeś pieniądze. Bez wątpienia, jeżeli sam zechcesz podzielić się swoją historią, nie mamy nic przeciw temu. Jednak w tym zakresie, nigdy nie spotkasz się z naciskami z naszej strony. Bezsprzecznie cenimy sobie prywatność naszych Klientów i nie wyciągamy od nich informacji związanych z ich życiem prywatnym. Zostaniesz otoczony szacunkiem, a My zrobimy wszystko, żeby skutecznie pomóc wyjść z długów.      

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
13.311,48 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Najlepszy adwokat Łódź od oddłużania

Najlepszy adwokat Łódź od oddłużania

Kiedy decydujemy się na pomoc prawną, chcemy, żeby spełniała najwyższe standardy. Oczywiście wcale nas to nie dziwi i ze swojej strony robimy wszystko, aby wychodzić naprzeciw najbardziej wymagającym sprawom. Gdy zastanawiasz się, gdzie jest najlepszy adwokat Łódź od oddłużania, możemy śmiało napisać, że właśnie u nas. Z pewnością nie chodzi o to, żeby umniejszać innym zespołom, ale chcemy, abyś miał wybór między dobrymi i jeszcze lepszymi mecenasami. Istotnie nikt nie wie lepiej od nas, co i jak robimy, żeby pomagać tym, którzy mają kłopoty finansowe. Bezsprzecznie o naszej skuteczności przekonują się przede wszystkim Klienci, którzy przekazują swoje sprawy. Niewątpliwie dopóki nie spróbujesz, nie dowiesz się, że najlepszy adwokat Łódź od oddłużania jest w zasięgu Twojej ręki. W związku z tym, dlaczego masz nie skorzystać z pomocy prawdziwych specjalistów od długów, kiedy masz do tego prawo. Godne uwagi jest to, że nieprzerwanie działamy już od dwudziestu lat i cieszymy się zaufaniem tysięcy Polaków.

Uwierz nam, że nigdy nie wiesz, kiedy wszystko może się zmienić. Oczywiście, gdy sprawy idą w dobrym kierunku, trzeba się cieszyć, ale niestety czasami fortuna odwraca się do nas plecami. Być może są to przejściowe kłopoty, które po chwilowym zaciśnięciu pasa, po prostu znikną. Niestety czasami jednak wszystko wygląda inaczej i cierpimy nie tylko na brak pieniędzy, ale też wpadamy w długi. Bez wątpienia te dwie sytuacje są ze sobą powiązane, ponieważ osoby majętne nie pożyczają pieniędzy w firmach pozabankowych. Bezsprzecznie właśnie to podmioty udostępniają pożyczki konsumentom, którzy nie mają zdolności finansowej. W wyniku powstania spirali zadłużania stają pod murem, którego sami nie są w stanie pokonać. Istotnie wówczas najlepszy adwokat Łódź od oddłużania, którego znajdziesz w naszej Kancelarii, przyjdzie Ci z pomocą. Bez wątpienia pełen profesjonalizm podejmowanych czynności prawnych, przekład się na sukcesy Klientów. Zamykają traumatyczny etap swojego życia i uzbrojeni w nową wiedzę z optymizmem patrzą w przyszłość.

Często powtarzamy naszym Klientom, że nie ma sytuacji bez wyjścia, kiedy znajdzie się właściwe rozwiązanie. Chociaż wielu na początku dość sceptycznie podchodzi do tych słów, jednak postanawiają nam zaufać i nawiązują współpracę. W rezultacie najlepszy adwokat Łódź od oddłużania, który prowadzi ich sprawy, doskonale zna się na rzeczy i wie, co należy robić. Istotnie, kiedy sam ma wątpliwości, konsultuje się z innymi mecenasami i po takiej burzy mózgów, znajdują najlepsze rozwiązanie. Niewątpliwie bardzo ważne jest u nas to, że jesteśmy zespołem, który może na siebie liczyć, co przekłada się na sukcesy naszych Klientów. Przede wszystkim to oni są najważniejsi i zawsze stawiamy ich na pierwszym miejscu.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa ponownie wygrywa w sądzie ze Smart AI

Pozwany o zapłatę przez Smart AI wiedział, że jest w dobrych rękach. Istotnie nasz najlepszy adwokat Łódź od oddłużania zajął się jego sprawą i w perfekcyjny sposób poprowadził obronę. Niewątpliwie po tym, jak wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, dosłownie nie było, czego zbierać. Przede wszystkim sędzia rozstrzygający w tym sporze, uznał zasadność wszystkich argumentów, które podważały zasadność dochodzonego roszczenia. W rezultacie powództwo Smart AI upadło w całości.


Oddłużanie ludzi zadłużonych – szybko, skutecznie i bezpiecznie

Czy oddłużanie ludzi zadłużonych ma sens? Pewnie niejedna osoba zastanawia się, jak wygląda oddłużanie ludzi zadłużonych i czy jest to w ogóle realne. Oddłużanie ludzi zadłużonych to nasza misja. Dokładnie tak! Nasza Kancelaria…

Profesjonalny doradca finansowy a oddłużanie

Profesjonalny doradca finansowy a oddłużanie Klientów, to zajęcie tylko dla tych, którzy naprawdę znają się na sprawach związanych z długami. Nasz mecenas, który udzielał konsultacji prawnej Pani Monice, dokładnie przedstawił, jak wygląda…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepszy adwokat Łódź od oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy