Czas zrozumieć jak wyjść z długów

20 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Kiedy czujesz, że Twoja sytuacja finansowa się pogarsza i masz trudności z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Z pewnością pomożemy zrozumieć jak wyjść z długów i jeżeli będziesz chciał, wszystkim się zajmiemy. Oczywiście na początek bezpłatnie przeanalizujemy Twoje sprawy, a potem powiemy, co należy robić. Bez wątpienia opinia naszych specjalistów od oddłużania jest bardzo cenna i wskazuje najlepsze rozwiązania. Niewątpliwie im prędzej się z nami skontaktujesz, tym sprawniej przebiegnie cały proces oddłużania. Chociaż podejmujemy także czynność prawne nawet wówczas, kiedy sprawy są już na etapie egzekucji komorniczej. Bezsprzecznie każde działanie, które zmniejsza wydatki dłużnika, działa na jego korzyść. Istotnie tylko Ci nie wychodzą z długów, którzy chowają głowę w piasek i nie korzystają ze wsparcia profesjonalistów. Nasza Klientka nie zamiotła problemu pod dywan i mogliśmy reprezentować ja w sporze z Prokura. W rezultacie sprawa oparła się o sąd II instancji, który ograniczył powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.    

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
2.953,78 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt:
Zasądzono 453,78 zł uwzględnienie apelacji w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Musisz zrozumieć jak wyjść z długów

zrozumieć jak wyjść z długów

Dlaczego jednym udaje się uporać z zadłużeniem, a inni ponoszą klęskę nawet, kiedy próbują coś robić. Z pewnością decydujące znaczenie ma tutaj fakt, że na lepszej pozycji są Ci, którzy oddłużają się pomocą specjalistów. Oczywiście także musisz zrozumieć jak wyjść z długów i stosować się do zaleceń mecenasa, który prowadzi oddłużanie. Bez wątpienia takie prowadzenie dłużnika za rękę jest dla niego ogromnym wsparciem i pozwala unikać błędów. Niewątpliwie także on sam może zadawać nam najróżniejsze pytania, dzięki którym lepie zrozumie, co tak faktycznie dzieje się w jego sprawach. Ponieważ nasi Klienci są zdezorientowani i przerażeni, każda rozmowa czy wymiana maili, działa na nich uspokajająco. Istotnie nie podlega dyskusji, że dłużnicy, którzy pozostają pod naszą opieką, mają nieporównywalnie większe szanse na wyjście z długów od tych, którzy działają na własną rękę. Dlatego profesjonalna pomoc prawna jest niezbędna podczas oddłużania.

Niewątpliwie proces oddłużania powinni prowadzić mecenasi, którzy specjalizują się w tego typu sprawach. Z pewnością nikt lepiej od nich nie wie, jak to wszystko trzeba zaplanować. Istotnie w naszej Kancelarii Oddłużeniowej pracują mecenasi, którzy doskonale opanowali wszystkie aspekty związane z tym tematem. Jednocześnie, aby wszystko zakończyło się pomyślnie, także Ty musisz zrozumieć jak wyjść z długów. Oczywiście pomożemy też w tym zakresie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że rola samego dłużnika ma ogromne znaczenie. W związku z tym, nigdy nie unikamy rozmów czy wymiany informacji za pośrednictwem maili. Bezsprzecznie kładziemy duży nacisk na wzajemną współpracę, ponieważ tylko ona może zagwarantować sukces. Niewątpliwie brak dobrej komunikacji to jeden z powodów, który przyczynia się do porażki. Dłużnik musi wiedzieć jak na przykład reagować na czynności podejmowane przez windykację, aby sobie nie zaszkodzić. Bez wątpienia jesteśmy wsparciem także w tym aspekcie.

Otaczamy Klientów naszej Kancelarii Oddłużeniowej kompleksową pomocą prawną. Ważnym aspektem jest to, że mogą liczyć na nas w każdej sprawie, która spowodowała zadłużenie. Istotnie dzięki nam udaje się im zrozumieć jak wyjść z długów i uniknąć egzekucji komorniczej. Oczywiście chcemy jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie podejmowane przez nas czynności są jak najbardziej zgodne z prawem. Ponieważ nigdy nie stosujemy partyzantki, utrzymujemy wysoki standard świadczonych usług. Z pewnością każda wykonywana przez na czynność ma na celu, wydobycie Klienta z otchłani długów. W związku z tym, robimy wszystko, co trzeba, aby każdy, kto zwraca się do nas po pomoc wrócił do równowagi finansowej.

Chcesz zrozumieć jak wyjść z długów? Odezwij się!

Nasza Klientka wpadła w spirale zadłużenia i podjęła decyzję o oddłużaniu z naszą kancelarią. Oczywiście sama też chciała zrozumieć jak wyjść z długów, dlatego dużo z nami rozmawiała. Dlatego też nasz współpraca układa się tak dobrze, ponieważ wie, co ma robić, aby sobie nie szkodzić. W rezultacie nasz mecenas reprezentuje Panią Renatę w kolejnej sprawie o zapłatę i po wniesionej apelacji, sąd II instancji ogranicza powództwo Prokura.


Dłużnicy Warszawa oddłużymy Was

Jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową, która udziela kompleksowej pomocy osobom, które wpadły w długi. W związku z tym, prowadzimy naszą działalność tak, aby każdy potrzebujący mógł się u nas oddłużać. Ponieważ oddłużanie online jest…

Chcesz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty?

W sprawach o zapłatę istnieje nadrzędna zasada. Istotnie, kiedy zostałeś pozwany, musisz się bronić. Bez wątpienia Pani Maria po odebraniu dokumentów z sądu w sprawie z powództwa Prokura, wiedziała, że musi działać.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

zrozumieć jak wyjść z długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget