Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty

20 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty jest możliwy z naszą Kancelarią Oddłużeniową. W obliczu otrzymania nakazu zapłaty, wiele osób czuje się przytłoczonych i niepewnych co do dalszych kroków prawnych. W takich sytuacjach kluczowe jest skorzystanie z pomocy doświadczonej kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu i zna skuteczne metody obrony przed niekorzystnymi decyzjami sądowymi. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży, oferuje profesjonalną pomoc w zakresie sprzeciwu od nakazu zapłaty, co może okazać się decydującym krokiem na drodze do uwolnienia się od ciężaru długów.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu:
5.610,42 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Kancelaria Oddłużeniowa pomoże Ci stanąć na nogi

Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty

Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty z naszą Kancelarią się opłaca. Dlaczego? Ponieważ znamy się na oddłużaniu jak mało kto. W naszej praktyce wielokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy efektywnie wydobyć naszych klientów ze spirali zadłużenia, zapewniając im nie tylko chwilową ulgę, ale i długoterminowe rozwiązania ich problemów finansowych.

Oddłużanie to proces wymagający nie tylko wiedzy prawnej, ale również umiejętności negocjacyjnych oraz znajomości mechanizmów rynkowych. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa łączy te wszystkie elementy, by zapewnić klientom najlepszą możliwą obronę przed roszczeniami wierzycieli. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z nieuzasadnionymi żądaniami, czy błędami proceduralnymi w toku postępowania sądowego, jesteśmy przygotowani, by skutecznie bronić interesów naszych klientów.

Sprzeciw od nakazu zapłaty – jakie kroki należy podjąć?

Nakaz zapłaty wydany przez sąd w postępowaniu nakazowym jest dokumentem, który wymaga niezwłocznej reakcji. Strona, która otrzymała taki nakaz, ma określony, zazwyczaj krótki termin na złożenie sprzeciwu – zwykle jest to 14 dni od dnia doręczenia nakazu. Zignorowanie tego terminu może skutkować prawomocnością nakazu, co w konsekwencji prowadzi do egzekucji komorniczej.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Pomagamy w przygotowaniu i złożeniu sprzeciwu, reprezentujemy klientów przed sądem, a także doradzamy w kwestii dalszych działań, mających na celu uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny i wymaga osobnej analizy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wypracować strategię obrony dostosowaną do specyfiki danej sprawy i potrzeb naszego klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty

1. Doświadczenie. Przez ponad 20 lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w dziedzinie oddłużania, co pozwala nam na skuteczne reprezentowanie interesów naszych klientów.

2. Skuteczność. Nasza Kancelaria może pochwalić się wysoką skutecznością w zakresie sprzeciwów od nakazów zapłaty. Znamy procedury i potrafimy je wykorzystać na korzyść naszych klientów.

3. Zrozumienie. Jesteśmy świadomi, jak stresująca może być sytuacja finansowa naszych klientów. Działamy z empatią i zaangażowaniem, mając na uwadze ich dobro.

4. Indywidualne podejście. Każda sprawa jest dla nas wyjątkowa. Dostosowujemy strategię obrony do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

5. Kompleksowość. Nie ograniczamy się tylko do sprawy sprzeciwu od nakazu zapłaty.

Podsumowując, terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty z naszą Kancelarią jest inwestycją, która może zaoszczędzić wiele nerwów, czasu oraz środków finansowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną, dzięki której możliwe jest wyjście z trudnej sytuacji zadłużenia i odzyskanie kontroli nad własnymi finansami. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, by pomóc.

Uważamy, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Oferujemy pomoc na każdym etapie postępowania sądowego. Oddłużamy z pasją.


Czas zrozumieć jak wyjść z długów

Kiedy czujesz, że Twoja sytuacja finansowa się pogarsza i masz trudności z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej. Z pewnością pomożemy zrozumieć jak wyjść z długów i jeżeli będziesz chciał,…

Łukasz Białkowski pomaga zadłużonym

Łukasz Białkowski pomaga zadłużonym od wielu lat. Bez wątpienia to prawdziwy weteran na rynku oddłużeniowym. Istotnie to właśnie do niego napisała pozwana przez Ultimo Portfolio Investment, kiedy szukała pomocy po odebraniu nakazu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Terminowy sprzeciw od nakazu zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget