Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów

28 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową to droga do wolności finansowej. Współczesny rynek finansowy oferuje konsumentom szeroki wachlarz produktów kredytowych, które mogą pomóc w realizacji marzeń czy planów życiowych. Niestety, równie łatwo jak można zaciągnąć zobowiązania finansowe, można również wpędzić się w spiralę zadłużenia. W takich sytuacjach nieocenioną pomocą służą profesjonalne Kancelarie Oddłużeniowe, które oferują kompleksowe wsparcie w procesie oddłużania konsumentów. W niniejszym artykule skupimy się na roli, jaką pełni nasza Kancelaria Oddłużeniowa w procesie uwolnienia klientów od ciężaru długów, a także przyjrzymy się, jak wygląda droga do finansowej wolności poprzez instytucje sądowe, w tym przypadku przez Sąd Rejonowy.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
5.814,74 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów

5star and smile face concept of testimonial and review, people use computer laptop for review rating online.

Problem zadłużenia dotyka wielu osób, niezależnie od ich statusu społecznego czy zawodowego. Zadłużenie może być wynikiem nieprzewidzianych zdarzeń życiowych, takich jak utrata pracy, choroba, czy nieoczekiwane wydatki, ale także wynikiem braku wiedzy finansowej lub nierozsądnych decyzji. Niezależnie od przyczyny, kluczowe jest, aby w odpowiednim momencie szukać profesjonalnego wsparcia.

Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie doświadczeni prawnicy i doradcy finansowi mogą zaoferować pomoc w uzyskaniu realnego obrazu sytuacji finansowej i wypracowaniu strategii wyjścia z długów.

Jest to oczywiście możliwe. Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów to nasza codzienność. Proces oddłużania z Kancelarią Oddłużeniową rozpoczyna się od szczegółowej analizy sytuacji finansowej klienta. Specjaliści przeprowadzają "audyt" zobowiązań, sprawdzają wiarygodność wierzycieli oraz legalność zawartych umów. Następnie, na podstawie zebranych informacji, opracowują plan działania, który może obejmować negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania korzystniejszych warunków spłaty, a w niektórych przypadkach być może konieczna będzie obrona w sądzie.

Moglibyśmy napisać prosto: radość i wolność finansową. Decyzja Sądu Rejonowego o oddaleniu powództwa w części jest jednym z etapów, które mogą pojawić się w trakcie procesu oddłużania. Oznacza to, że sąd nie uznał wszystkich roszczeń wierzyciela za zasadne i nie zobowiązał dłużnika do ich spłaty w pełnej wysokości. Taka decyzja może być wynikiem skutecznej obrony prawnej. Tak właśnie było w przypadku naszego klienta. Sąd Rejonowy w jego przypadku oddalił powództwo w części.

Oddłużanie konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową

Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów

Decydując się na współpracę z Kancelarią Oddłużeniową, klienci zyskują szereg korzyści, które mogą znacząco wpłynąć na ich przyszłość finansową. Do najważniejszych należą:

  1. Profesjonalna analiza sytuacji finansowej i prawnej.
  2. Indywidualnie dopasowany plan oddłużenia.
  3. Reprezentacja klienta w negocjacjach z wierzycielami oraz przed sądami.
  4. Zwiększenie szans na rozłożenie długów na dogodne raty.
  5. Ochrona przed nieuczciwymi praktykami wierzycieli.
  6. Wsparcie psychologiczne i motywacyjne w trakcie procesu oddłużania.
  7. Możliwość uzyskania upadłości konsumenckiej, jeśli sytuacja tego wymaga.

Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów to proces wymagający nie tylko wiedzy prawniczej i ekonomicznej, ale także doświadczenia i umiejętności negocjacyjnych. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest nieocenionym wsparciem dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

Dzięki naszej pomocy, klienci mogą odzyskać kontrolę nad swoim budżetem i stopniowo dążyć do uwolnienia się od długów. Decyzje Sądu Rejonowego, takie jak oddalenie powództwa w części czy w całości, często stanowią punkt zwrotny w procesie oddłużania i dowód na to, że z odpowiednim wsparciem prawnym możliwe jest odzyskanie finansowej niezależności.


Każde uprawomocnienie wyroku może skończyć się egzekucją

Pamiętaj, że wierzyciel po to wnosi do sądu pozew o zapłatę, aby odzyskać dług, który w jego ocenie jest zasadny. Dlatego, gdy pozostaniesz bierny, każde uprawomocnienie wyroku może skończyć się egzekucją komorniczą.…

Kancelaria oddłużeniowa radzi: Nie musisz rozmawiać z windykacją

Nasza kancelaria oddłużeniowa radzi swoim Klientom, aby nie rozmawiali z windykacją. Oczywiście takie słowa usłyszał pozwany o zapłatę przez Profi Credit. Niewątpliwie z chwilą przekazania do nas swojej sprawy, Pan Wiktor zyskał…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądre i skuteczne oddłużanie konsumentów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget