Szybki kredyt na oddłużenie komornicze to zły pomysł

26 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Osoby, które mają problemy z wypłacalnością, na własną rękę szukają sposobów, aby zapanować nad długami. Istotnie sytuacja robi się szczególnie kłopotliwa, gdy komornik wszczyna egzekucję. Ponieważ i w tym momencie powielane są wcześniejsze błędy, dłużników interesuje szybki kredyt na oddłużenie komornicze. Oczywiście wierzą, że będzie on najlepszym rozwiązaniem i pozwoli nad wszystkim zapanować. W wyniku zaciągnięcia kolejnego zobowiązania, niestety nie zmniejszają swojego zadłużeni, a najczęściej je powiększają. Co z tego, że nawet udaje się spłacić komornika, ale za plecami są kolejne długi, które niebawem znowu do niego trafią. Niewątpliwie, aby zatrzymać to błędne koło, trzeba koniecznie zwrócić się po pomoc prawną do mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Z pewnością, kiedy zrobią to Państwo szybko, dług nigdy nie trafi do komornika. W związku z tym, zalecamy, aby działać szybko i tak jak nasz Klient pozwany przez SKOK Stefczyka, bronić się przed podniesionym roszczeniem. W rezultacie uzyskaliśmy korzystny wyrok, znacząco ograniczający powództwo.

Powód: Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo- Kredytowa im. F. Stefczyka
Wartość przedmiotu sporu:
53.894,55 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 12.977,26 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Szybki kredyt na oddłużenie komornicze nie jest rozwiązaniem

Ostatnim etapem egzekucji długi jest egzekucja komornicza. Bezsprzecznie wiąże się ona z wieloma niedogodnościami, a nawet utratą posiadanego majątku. W związku z tym, wcale nie dziwi nas, że zadłużeni chcą jej uniknąć i zrobią wszystko, aby do tego nie doszło. Niewątpliwie w ich przypadku szybki kredyt na oddłużenie komornicze może okazać się kolejną pomyłką, która spowoduje wzrost zadłużenia. Ponieważ powielają nawyki, które doprowadziły do katastrofalnej sytuacji, nie dają sobie szansy na wyjście z długów. Istotnie przywykli już do pożyczania pieniędzy i wydaje im się, że właśnie w ten sposób wszystko naprawią. Z pewnością tak się nie dzieje i zamieniają jedne dług na inny i najczęściej jeszcze większy. Bezsprzecznie podstawą oddłużania jest zaprzestanie dalszego zapożyczania się.

Szybki kredyt na oddłużenie komornicze

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej prowadzimy najróżniejsze sprawy, które mają związek z długami. Godnym uwagi jest fakt, że zwracają się do nas po pomoc osoby, których sprawy są na różnym etapie.  Istotnie może to być windykacja przedsądowa, sądowa jak i komornicza. Z pewnością w tym ostatnim przypadku, wyjaśniamy, że szybki kredyt na oddłużenie komornicze jest złym, pomysłem. Niewątpliwie wiele osób na tym etapie myśli o takim rozwiązaniu, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Bez wątpienia są one tragiczne w skutkach, ponieważ w żaden sposób nie prowadzą do oddłużenia. Nawet ewentualna spłata komornika nie niweluje długu, gdyż zafundowaliśmy sobie kolejny. Oczywiście brak pieniędzy spowoduje, ze jego też nie damy rady spłacić i sytuacja się powtórzy.

Niestety wielu zadłużonych nie unika spotkania z komornikiem. Niewątpliwie jest to konsekwencja tego, że nie podjęli obrony wówczas, kiedy sąd doręczył im nakaz zapłaty. W rezultacie wydane orzeczenie uzyskało prawomocność i po nadaniu na wniosek wierzyciela klauzuli wykonalności, uzyskało status tytułu wykonawczego. Istotnie następny krok to skierowanie długu do egzekucji, która wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Przede wszystkim wówczas nawet nie myśl o tym, że szybki kredyt na oddłużenie komornicze jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim musisz skupić się na tym, jak mądrze rozwiązać zaistniałą sytuację bez generowania kolejnych długów. Oczywiście zamiast pchać się w kolejne zobowiązania, których nie dasz rady spłacić, skorzystaj z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Ustalimy czy można wrócić do sprawy, a jeżeli obrona okaże się niemożliwa, podejmiemy się negocjacji z wierzycielem.

Tylko obrona w sądzie uchroni Cię przed egzekucją

Nigdy nie zaciągaj kolejnych zobowiązań na spłatę już posiadanych długów. Oczywiście w przypadku naszego Klienta szybki kredyt na oddłużenie komornicze nie znajdował się w kręgu jego zainteresowań. Bez wątpienia właściwa reakcja po odebraniu przesyłki z sądu zaważyła na tym, co stało się z dochodzonym procesowo długiem. Istotnie rozmowa z jednym z naszych mecenasów sprawiła, że przekazał nam obronę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok ograniczający powództwo SKOK Stefczyka aż o 40.917,29 zł.


Pożyczki dla bardzo zadłużonych online to jeszcze większe długi

Wielu z Klientów naszej Kancelarii Oddłużeniowej zwróciło się po pomoc prawną w chwili, kiedy ich sytuacja wyglądała naprawdę tragicznie. Istotnie liczne przeterminowane długi, które znajdowały się na etapie windykacji etapie przedsądowej i…

Kompleksowa pomoc prawna w oddłużaniu

Kompleksowa pomoc prawna w oddłużaniu jest tym, co proponujemy naszym Klientom. Bez wątpienia z tego powodu Pani Adrianna została Klientką naszej kancelarii. Podobnie do wielu innych zadłużonych chce, abyśmy to my zajęli…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybki kredyt na oddłużenie komornicze

Szybki kredyt na oddłużenie komornicze

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget