Pożyczki dla bardzo zadłużonych online to jeszcze większe długi

26 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wielu z Klientów naszej Kancelarii Oddłużeniowej zwróciło się po pomoc prawną w chwili, kiedy ich sytuacja wyglądała naprawdę tragicznie. Istotnie liczne przeterminowane długi, które znajdowały się na etapie windykacji etapie przedsądowej i sądowej, nie wróżyły nic dobrego. Bez wątpienia pożyczki dla bardzo zadłużonych online, które zaciągali, tylko wszystko pogorszyły, znacząco zwiększając długi. Z pewnością jedynym i najwłaściwszym rozwiązaniem, okazało się przekazanie spraw do naszej Kancelarii. Ponieważ specjalizujemy się w oddłużaniu i mamy na tym polu mnóstwo osiągnieć, możemy skutecznie działać na rzecz tych, którzy wpadli w długi. Niewątpliwie także pozwany przez Smart AI o zapłatę aż 10.682,00 zł, skorzystał z naszej wiedzy i umiejętności i wygrał proces w sądzie. Oczywiście, aby było jasne, jesteśmy Kancelarią, która zawsze działa zgodnie z prawem i dlatego Ci, którzy liczą na jakieś nieczyste zagrania, niestety nie mogą na nas liczyć. Ponieważ szanujemy siebie i swoich Klientów, nigdy nie narażamy ich na jeszcze większe kłopoty.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
10.682,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczki dla bardzo zadłużonych online nie poprawią Twojej sytuacji finansowej

Doskonale wiemy o tym, że większość osób borykających się z długami, przede wszystkim szuka kolejnych finansowań. Istotnie Ci z Państwa, którzy sądzą, że nasza kancelarią zajmuje się udzielaniem pożyczek, bardzo się zawiodą. Piszemy o tym, ponieważ czasami słyszymy właśnie tego typu prośby i oczywiście odmawiamy, wyjaśniając jak widzimy oddłużanie. Oczywiście My nie zadłużamy naszych Klientów, tylko skupiamy się na redukcji już istniejących przeterminowanych zobowiązań. Niewątpliwie należy także podkreślić, że pożyczki dla bardzo zadłużonych online w żadnym wypadku nie pomagają zapanować nad długami. Ponieważ wielu dłużników myśli, że tego typu pożyczki okażą się pomocne, niestety podejmują decyzję o ich zaciągnięciu. W związku z tym, fundują sobie kolejny dług, którego nie są w stanie spłacić.

Pożyczki dla bardzo zadłużonych online

Nigdy nie wyjdziesz z długów, gdy nie przerwiesz ciągu pożyczania. Tak z premedytacją użyliśmy słów „ ciąg pożyczania”, gdyż osoby, które wpadły w pętlę długów, w pewnym sensie można porównać do uzależnionych. Bezsprzecznie tylko natychmiastowe zerwanie z nałogiem, pozwoli realnie myśleć o oddłużaniu. Z pewnością żadne pożyczki dla bardzo zadłużonych online ani inne cuda, które można znaleźć w Internecie nie pomogą, a tylko zaszkodzą. Dlatego nie zadłużaj się jeszcze bardziej i poważnie pomyśl o tym, żeby w końcu wesprzeć się specjalistami od oddłużania. Istotnie mecenasi z naszej Kancelarii czekają na sygnał od Ciebie i po dopełnieniu formalności związanych ze współpracą, zaplanują i poprowadzą cały proces oddłużania. Bezsprzecznie jesteśmy jednymi z najlepszych oddłużeniowców w Polsce. Niewątpliwie świadczą o tym nasze liczne sukcesy procesowe jak też negocjacyjne.

Uwierz nam, że z długów naprawdę można wyjść i zacząć nowy rozdział w życiu. Z pewnością jednak, aby tak się stało, nie możesz chować głowy w piasek. Istotnie nikt nie sprzątnie tego bałaganu za Ciebie, ale są Kancelarie takie jak nasza, która skutecznie w tym  pomaga. Przede wszystkim chcemy przestrzec przed osobami prywatnymi czy firmami pozabankowymi, które oferują pożyczki dla bardzo zadłużonych online. Bez wątpienia nie możesz z nich korzystać, ponieważ nie mają one nic wspólnego z oddłużaniem. Ponieważ są to kolejne finansowanie i do tego bardzo drogie, które naprawdę znacząco powiększą Twoje długi. Dlatego jeżeli nie chcesz jeszcze bardziej się pogrążyć, odrzuć myśli o pożyczaniu i skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy oprawnej w oddłużaniu. Dzięki nam wyjdziesz z długów.

Pożyczki dla bardzo zadłużonych online zostały pozwane? Pomożemy w obronie

Nasz Klient zabrnął bardzo daleko, gdy próbował sam radzić sobie z długami. Oczywiście pożyczki dla bardzo zadłużonych online odcisnęły piętno na sytuacji Pana Mariusza. Istotnie długi mężczyzny weszły na taki lewel, że tylko najlepsi oddłużeniowcy mogli sobie z nimi poradzić. Oczywiście to w naszej Kancelarii znaleźliśmy na nie sposób, i skutecznie zmniejszamy zadłużenie Klienta. I tym razem pełnym sukcesem zakończyliśmy spór ze Smart AI. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.


Pomoc prawna oddłużanie długów tylko z Kancelarią Oddłużeniową

Wpadłeś w długi i nie wiesz, kto mógłby pomóc, ustabilizować sytuację finansową? Z pewnością w naszej Kancelarii Oddłużeniowej znajdziesz najlepszych ekspertów od tego typu spraw. Bez wątpienia pomoc prawna oddłużanie długów jest…

Najlepsza pomoc prawna w oddłużaniu

Nie podlega dyskusji, że pozwana o zapłatę 6.058,11 zł przez Prokura, widziała, co zrobi, kiedy sąd doręczy jej nakaz zapłaty. Bez wątpienia interesowała ją najlepsza pomoc prawna w oddłużaniu. Dlatego, kiedy potrzebowała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Pożyczki dla bardzo zadłużonych online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget