Oddłużanie długów należy zaplanować i wdrożyć w życie

26 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Chyba wszyscy znamy to zdanie: „ Na początku był Chaos”. Istotnie potem wszystko zaczęło ulegać zmianom i zapanował porządek. Niewątpliwie możemy to śmiało odnieść do sytuacji osób, które zwracają się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej po pomoc prawną. Z pewnością nas nikt nie musi przekonywać, że oddłużanie długów należy zaplanować, ponieważ dzięki temu unikamy pomieszania z poplątaniem. Przede wszystkim wielu dłużników tak naprawdę nie wie, ile wynosi ich zadłużenie. Oczywiście jesteśmy po to, aby uporządkować ten bałagan i ustalić jak wygląda sytuacja. Ponieważ to Klient wie, gdzie pożyczał pieniądze, angażujemy go w ten proces, zaznaczają, aby niczego nie pomijał. Oczywiście dostaje od nas szczegółowe wskazówki jak ma to zrobić, ponieważ potrzebujemy od niego konkretnych informacji. Chociaż po takim rachunku sumienia dopiero dociera, jaka jest skala zadłużenia, nie rezygnujemy, tylko bierzemy się do pracy. W prezentowanej sprawie z powództwa Opus Collection zaplanowane czynności prawne, przyniosły oczekiwany rezultat. Sąd oddalił całe roszczenie powoda.  

Powód: Opus Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.880,37 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie długów należy zaplanować i wdrożyć w życie

Im więcej niezamkniętych zobowiązań finansowych, tym powodują one większe zamieszanie. Istotnie Ci, którzy wpadli w pętlę długów, rzeczywiście mogą stracić orientację, ile i komu są winni pieniądze. Z pewnością także powoduje to jeszcze większy stres i dodatkowo wszystko komplikuje. Nie podlega dyskusji, że oddłużanie długów należy zaplanować i najlepiej, gdy zrobią to mecenasi z naszej Kancelarii. Dlatego zawsze zalecamy, aby prowadzeniem spraw związanych z długami, zajmowali się mecenasi, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Przede wszystkim nie są one dla nas czymś nowym i nie ma obaw, że nie będziemy wiedzieli jak się za to wszystko zabrać. Z pewnością zdobyte doświadczenie pozwala nam zająć się bardzo skomplikowanymi sprawami, które inni skreślili już na stracie. W związku z tym, korzystaj z naszych umiejętności i daj sobie szansę na oddłużenie.

Oddłużanie długów należy zaplanować

Nie obawiaj się wykonać telefonu czy napisać maila do naszej Kancelarii. Ponieważ masz niespłacone, przeterminowane długi, musisz zacząć działać, aby to wszystko nie skończyło się spotkaniem z komornikiem. Bez wątpienia taka rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje i nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami. Oczywiście dowiesz się, że każde oddłużanie długów należy zaplanować, a przedtem dokładnie przeanalizować zaistniałą sytuację. Z pewnością w żaden sposób nie będziemy wywierali nacisku, ponieważ uważamy, że decyzję o współpracy, każdy dłużnik powinien podjąć samodzielnie. Przede wszystkim zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy, szczegółowo poznasz wszystkie warunki związane ze współpracą. Dlatego pamiętaj, że kto pyta nie błądzi, a może znaleźć skuteczną pomoc prawną w oddłużaniu. W związku z tym, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową.

Jesteśmy otwarci na każdą osobę, która potrzebuje pomocy prawnej w oddłużaniu. Istotnie jesteśmy po to, aby ratować ludzi z opresji finansowych i przywracać im radość z życia. Chociaż wiemy, że są i tacy, którzy nie wierzą w skuteczność tego typu działań, my każdego dnia udowadniamy, że z długów można wyjść. Bez wątpienia zanim cokolwiek zaczniemy robić, dokładnie wszystko analizujemy. Bezsprzecznie bez tego nie ma, co myśleć o profesjonalnym podejściu do tego typu spraw. Następnie każde oddłużanie długów należy zaplanować, a dzięki temu wyznaczymy cel, który chcemy osiągnąć. Niewątpliwie dla nas są to oczywiste rzeczy, od których zaczynamy pracę nad każdą nową sprawą. Dlatego, gdy zależy Ci na pomocy prawnej na najwyższym poziomie, skorzystaj z naszej oferty oddłużeniowej.

Należy działać w przemyślany i metodyczny sposób

Tak proszę Państwa, Pani Weronika jest kolejną osobą, która przekonała się, że znamy się na tym, co robimy. Bezsprzecznie oddłużanie długów należy zaplanować, a potem działać tak, aby ten plan przyniósł odpowiednie rezultaty. Oczywiście w prezentowanej sprawie reprezentowaliśmy w sądzie pozwaną przez Opus Collection, dążąc do wykazania niezasadności podniesionego roszczenia. Bez wątpienia wszystko wykonaliśmy perfekcyjnie i sędzia oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.


Oddłużanie konsumentów i firm z Kancelarią Oddłużeniową

Oddłużanie konsumentów i firm z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową – droga do finansowej wolności. W obliczu problemów finansowych, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa, kluczowe staje się znalezienie skutecznej drogi wyjścia z zadłużenia. Najlepsze…

Pomoc prawna i oddłużanie procesowe w sprawie z Ultimo

Doskonale wiemy, że osoby zadłużone najczęściej zupełnie nie mają pomysłu na wyjście z długów. Bezsprzecznie udzielona pomoc prawna i oddłużanie procesowe w sprawie z powództwa Ultimo, było jedynym rozwiązaniem. Oczywiście pozwana przez…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów należy zaplanować

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget