Oddłużanie konsumentów i firm z Kancelarią Oddłużeniową

23 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie konsumentów i firm z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową – droga do finansowej wolności. W obliczu problemów finansowych, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa, kluczowe staje się znalezienie skutecznej drogi wyjścia z zadłużenia. Najlepsze oddłużanie firm z Kancelarią Oddłużeniową to nie tylko hasło reklamowe, to realna szansa na nowy początek dla wielu przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Właśnie dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu specjalistów, możliwe jest odzyskanie stabilności finansowej i powrót do prowadzenia działalności bez ciężaru długów.

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 
1.883,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Kolejny sukces Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego

Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości – to zdanie, które dla wielu przedsiębiorców brzmi jak muzyka dla uszu. Jest ono synonimem zwycięstwa, potwierdzeniem skuteczności obranej strategii i dowodem na to, że z pomocą najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej można stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym problemom finansowym.

Nasza klientka cieszy się spokojem – to efekt pracy naszej kancelarii, który przynosi największą satysfakcję. Przypadek naszej klientki, której firma znalazła się na krawędzi bankructwa, jest najlepszym przykładem na to, że odpowiednio przeprowadzony proces oddłużania może przynieść spektakularny sukces. Dzięki naszej pomocy, jej przedsiębiorstwo wreszcie mogło stanąć na nogi. Z kolei ona sama odzyskała spokój ducha i pewność, że jej firma znów może się rozwijać.

Znamy się na oddłużaniu i to robimy najlepiej

Oddłużanie konsumentów i firm

Oddłużanie konsumentów i firm to proces wymagający nie tylko wiedzy prawnej, ale również strategicznego planowania i indywidualnego podejścia do każdego przypadku. Nasza kancelaria oferuje kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko reprezentowanie klientów przed sądami i wierzycielami, ale również pomoc w negocjacjach z wierzycielami.

Najlepsze oddłużanie konsumentów i firm z naszą Kancelarią Oddłużeniową to nie tylko skuteczne strategie prawne. To również pasja i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego zlecenia. Rozumiemy, jak ważne jest dla przedsiębiorców odzyskanie finansowej niezależności i możliwość prowadzenia biznesu bez obciążenia długami.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową, aby przekonać się, jak możemy pomóc również Twojej firmie wyjść na prostą. Niezależnie od tego, czy borykasz się z chwilowymi trudnościami finansowymi, czy stoisz w obliczu poważnego kryzysu zadłużenia, nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby wspierać Cię na każdym etapie procesu oddłużania.

Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie zawodowe i prywatne. Wybierz najlepsze oddłużanie konsumentów i firm z Kancelarią Oddłużeniową i zacznij pisać nowy rozdział w historii Twojego przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że z odpowiednim wsparciem i determinacją, każda sytuacja zadłużeniowa może zostać rozwiązana. Twoja firma może ponownie prosperować na rynku.

Oddłużanie konsumentów i firm

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem 20 lat. Wiemy doskonale, jak wygląda oddłużanie konsumentów i firm i na co zwrócić szczególną uwagę. Nie dajemy nikomu za wygraną i wierzymy, że każdy problem da się rozwiązać. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług nie mają nawet cienia wątpliwości, że coś może pujść nie po ich myśli.

Nie czekaj aż długi pochłoną Twoje życie. Skoncentruj się na rozwiązaniu problemu. Jeśli nie radzisz sobie sam/a to zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Większość spraw w sądach wygrywamy. Zaufaj nam i daj sobie pomóc. Zacznij cieszyć się życiem i spokojem.


Pożyczka dla zadłużonych z Łodzi

Pożyczka dla zadłużonych z Łodzi brzmi jak piękna melodia dla naszych uszu. Niestety to tylko piękna melodia. W obliczu nagłej potrzeby finansowej, wiele osób sięga po szybkie pożyczki, które wydają się być prostym…

Zaległości w spłacie chwilówek

Nie podlega dyskusji, że zaległości w spłacie chwilówek spowodowały, że do Pana Nikodema zaczęła odzywać się windykacja. Niewątpliwe te działania były bardzo natarczywa i sprawiły, że mężczyzna ledwo dawał radę. Oczywiście konsekwencją…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie konsumentów i firm

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget