Wszechstronna pomoc dla zadłużonych jest lekarstwem na długi

22 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasza praca polega na racjonalnym, obiektywnym i uczciwym podejściu do każdej sprawy. Istotnie najpierw jest analiza dokumentów, a dopiero potem konkretna rozmowa z dłużnikiem. Przede wszystkim musimy poznać wszystkie szczegóły, aby potem przedstawić nasze stanowisko, co do dalszych działań. Oczywiście w naszym rozumieniu tylko wszechstronna pomoc dla zadłużonych ma sens, gdyż zajęcie się tylko jedną sprawą w zasadzie nic nie załatwia. Dlatego Ci z Państwa, którzy poważnie myślą o wyjściu z długów, powinni przygotować się na dłuższą batalię. No chyba, że posiadacie tylko jedno przeterminowane zadłużenie, to wówczas wszystko zamknie się szybko. Ponieważ pozwana przez Prokura wpadła w pętlę długów, liczy się z tym, że potrzeba czasu, abyśmy mogli wszystko uporządkować. W związku z tym, działamy i zamykamy kolejne zadłużenie Klientki. Bez wątpienia wygrana z funduszem sekurytyzacyjnym sprawiła, że całe zadłużenie ponownie się zmniejszyło. Z pewnością także z następnych sprawach damy z siebie wszystko, żeby te zakończyły się pozytywnie.    

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
1.368,66 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wszechstronna pomoc dla zadłużonych przynosi efekty

Nie można czegoś robić tak na trochę, do połowy. Przede wszystkim takie połowiczne działania nie przynoszą zamierzonego efektu. Istotnie nie angażując się w pełni i nie zapinając na ostatni guzik tego, co zaczęliśmy, po prostu mija się z celem. Tak sytuacja jest niedopuszczalna w naszej pracy. Dlatego tylko całościowa, wszechstronna pomoc dla zadłużonych jest tą, którą u nas znajdziecie. Z pewnością nigdy nie idziemy na skróty i nie stosujemy półśrodków. Bezsprzecznie kładziemy ogromny nacisk na to, aby każda sprawa została najpierw bardzo dokładnie przeanalizowana. Dopiero potem możemy zająć odpowiednie stanowisko i przedstawić je Klientowi. Niewątpliwie działamy odpowiedzialnie i zawsze jesteśmy szczerzy wobec tych, którzy zwracają się, do nas po pomoc prawną w oddłużaniu.

Wszechstronna pomoc dla zadłużonych

Nasi mecenasi wnosząc sprzeciwy od nakazów zapłaty podnoszą argumenty podważające zasadność powództw. Oczywiście nie siedzą w głowie sędziego, który rozpatruje daną sprawę i nie wiedzą, jakie zajmie stanowisko. Istotnie czasami wyroki zasądzające na niekorzyść Klientów, i dla nas są ogromnym zaskoczeniem. Ponieważ u nas wszechstronna pomoc dla zadłużonych przenosi się także na dalsze etapu postępowania sadowego, pozwany nie pozostaje bez opieki prawnej. Istotnie w takich sytuacjach nie umywamy rąk i walczymy dalej zaskarżając wydane orzeczenie. Oczywiście zanim to zrobimy, wnosimy o wydanie uzasadnienia wyroku i sprawdzamy, jakie popełniono błędy podczas orzekania. Bez wątpienia każda wniesiona przez nas apelacja jest merytorycznie uzasadniona. Wiemy, ze wiążą się z nią dodatkowe koszty, dlatego i tej decyzji nie podejmujemy pochopnie.

Klienci martwią się, co stanie się, kiedy stwierdzimy, że nie ma podstaw do wniesienia apelacji. Oczywiście wcale nas to nie dziwi, ponieważ skąd nagle mają wziąć pieniądze na spłatę wszystkiego, co nakazał sąd. I tutaj wychodzi im naprzeciw wszechstronna pomoc dla zadłużonych, którą udzielamy. Z pewnością w takiej sytuacji podjęcie rozmów z wierzycielem, okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Godnym uwagi jest fakt, że posiadamy specjalny dział, który zajmuje się negocjacjami. Przede wszystkim najistotniejsze jest to, że pracujący tam mecenasi posiadają doświadczenie w prowadzeniu dialogu z wierzycielami. Istotnie wiedzą jak ugryźć ten temat i doprowadzić do zawarcia korzystnej ugody na ratalną spłatę zadłużenia.

Portal Dłużnika sprawdza się w oddłużaniu naszych Klientów

Kiedy odbierzesz sądowy nakaz zapłaty, nie załamuj się. Zapewniamy Cię, że możesz bronić się przed podniesionym roszczeniem i my w tym pomożemy. Bezsprzecznie wszechstronna pomoc dla zadłużonych, którą proponujemy naszym Klientom, pozwala im wychodzić z długów. Oczywiście tak dzieje się także u Pani Irminy, z którą pracujemy już ponad rok. Istotnie zdajemy sobie sprawę, że jeszcze sporo spraw przed nami, ale niezmiernie cieszymy się z tych, które już są za nami. Każdy zamknięty dług, przybliża do odzyskania finansowej równowagi.


Skuteczna pomoc zadłużonym Polakom z najlepszą Kancelarią

Pomoc zadłużonym Polakom z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. Zadłużenie to problem, z którym boryka się coraz więcej Polaków. Ciężar finansowy, który niestety często prowadzi do spirali zadłużenia, może przytłoczyć każdego. Jednak…

Oddłużamy osoby fizyczne. Wygrywamy proces z Heimondo

Intensywnie działamy i oddłużamy osoby fizyczne z terenu całej Polski. Oczywiście nasze działania niezmiennie ukierunkowane są na konsumentów, którzy wpadli w długi. Z pewnością pozwana o zapłatę 4.783,84 zł przez Heimondo, zgłaszając…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wszechstronna pomoc dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget