Antywindykacja to mocna broń

22 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie podlega najmniejszej dyskusji, że aby oddłużanie przyniosło pożądane rezultaty, trzeba się na nim znać. Z pewnością antywindykacja to mocna broń w rękach tych, którzy wiedzą jak ją poprowadzić. Istotnie w tym wszystkim największe znaczenie ma miejsce, w którym prowadzone są sprawy dłużnika. Bez wątpienia nie może to być pierwsza z brzegu Kancelaria, ponieważ nie spełni pokładanych nadziei na wyjście z długów. Oczywiście na oddłużaniu trzeba się znać i najlepiej korzystać ze wsparcia wyspecjalizowanych w tym zakresie kancelarii. Chociaż należy przyznać, że także wśród tego typu firm są i te lepsze i gorsze. Przede wszystkim miarą solidności jest skuteczność podejmowanych działań. Ponieważ nasza nieustannie utrzymuje się na imponującym poziomie, należymy do tych najlepszych. Dlatego też pozwany przez DDM Invest chcąc otrzymać pomoc na najwyższym poziomie, nawiązał współpracę właśnie z nami. W rezultacie obroniliśmy go przez powództwem wierzyciela wtórnego.   

Powód: DDM Invest III AG
Wartość przedmiotu sporu:
1.874,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja to mocna broń w oddłużaniu

Antywindykacja to mocna broń

Ponoć można nauczyć się wszystkiego, ale w danej dziedzinie jedni rozwiną skrzydła, a inni zostaną na przeciętnym poziomie. Z pewnością podobnie jest też w oddłużaniu prowadzonym przez najróżniejsze stowarzyszenia, firmy czy kancelarie. Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę, że antywindykacja to mocna broń, ale tylko w rękach tych, którzy wiedza jak z niej strzelać. Istotnie można trafiać w tarczę w jedynki czy dwójki, lecz dłużnikom zależy na dziewiątkach i dziesiątkach. Oczywiście to właśnie one pozwalają wygrywać w sądach procesy o zapłatę i redukować istniejące długi. Bez wątpienia słaby strzelec nic nie zdziała, a co gorsze jeszcze zaszkodzi. W związku z tym, kiedy podejmujesz decyzję o oddłużaniu, uważnie wybieraj pomoc prawną. Tylko doświadczona i sprawdzona Kancelaria taka jak nasza jest godna uwagi.

Żyjemy w dziwnych czasach, które stawiają przed nami ciągłe wyzwania. Istotnie nie mamy takiej stabilności jak dawniej, ponieważ nawet miejsce pracy nie daje gwarancji finansowej. W związku z tym, szczególnie młodzi ludzie bardzo często zmieniają pracę nie dla tego, że chcą, ale muszą. Istotnie często firmy upadają lub mają miejsce redukcje etatów. Niewątpliwie taka sytuacja powoduje, że sięgają po pożyczki w Internecie i wpadają w długi. Na szczęście wtedy pojawiamy się My i ratujemy ich z opresji. Istotnie w rękach naszych mecenasów antywindykacja to mocna broń, której nie obawiają się używać. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się w sprawach związanych z długami, znamy się na oddłużaniu osób prywatnych i przedsiębiorców. Każdy, kto ma problemy z wypłacalnością, może skorzystać z naszej pomocy prawnej.

Każda sytuacja, która powoduje kłopoty finansowe, jest niezmiernie stresująca. Istotnie wiemy o tym doskonale i zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji znajdują się nasi Klienci. Dlatego też robimy wszystko, co tylko możliwe, aby poprawić ich trudne życie i uwalniać od długów. Bez wątpienia posiadamy szereg narzędzi, które pozwalają na skuteczne oddłużenia. Oczywiście nasza antywindykacja to mocna broń, którą wykorzystujemy reprezentując Klientów w sądach, negocjując czy odzyskując nienależnie pobrane pieniądze przez dawnych wierzycieli. Godnym uwagi jest fakt, że podchodzimy do spraw Klientów kompleksowo, aby Ci nie tylko pozbywali się długów, ale także mieli z czego budować zaplecze finansowe.

Nasze doświadczenie wykorzystaliśmy w sprawie z powództwa DDM Invest

Tak proszę Państwa, także w prezentowanej sprawie walczyliśmy jak lwy, aby zakończyła się ona sukcesem. Niewątpliwie i tutaj pokazaliśmy, że mądrze zaplanowana antywindykacja to mocna broń, która pozwala wygrać bitwę w sądzie. Oczywiście chyba nie musimy pisać o tym, jak informacja o wygranej ucieszyła naszego Klienta. Z pewnością wyrok oddalający całe powództwo DDM Invest, okazał się tym, na który czekał. Istotnie radość okazała się tym większa, ponieważ zbliżamy się do końca oddłużania i finiszujemy wspaniale.


Wszechstronna pomoc dla zadłużonych jest lekarstwem na długi

Nasza praca polega na racjonalnym, obiektywnym i uczciwym podejściu do każdej sprawy. Istotnie najpierw jest analiza dokumentów, a dopiero potem konkretna rozmowa z dłużnikiem. Przede wszystkim musimy poznać wszystkie szczegóły, aby potem…

Firmy pomagające w oddłużaniu

Jak grzyby po deszczy wyrastają podmioty, oferujące zadłużonym pomoc prawną. W związku z tym, niestety nie wszystkie firmy pomagające w oddłużaniu, podchodzą do swoich Klientów tak, jak powinno się to robić. Ponieważ…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja to mocna broń

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget