Oddłużanie długów to sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji

19 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czujesz się osaczony, bezradny i zupełnie nie wiesz jak poradzić sobie z długami? Bez wątpienia lekarstwo na swoje kłopoty znajdziesz w naszej Kancelarii. Istotnie oddłużanie długów to sztuka, którą doprowadziliśmy do perfekcji i nie obawiamy się reprezentować Klientów w najtrudniejszych sprawach. W związku z tym, nie zamykaj się ze sowimi problemami w domu i nie odgradzaj od świata. Bezsprzecznie możesz w każdej chwili skontaktować się z nami, a nasi mecenasi znajdą sposób na Twoje długi. Oczywiście nie możemy obiecać, że wszystko przebiegnie gładko i bez żadnych spłat na rzecz wierzycieli. Ze względu na fakt, że każda sprawa jest inna, należy liczyć się także z tym, że mogą zdarzyć się zasądzenia. Jednak bilans korzyści i strat zdecydowanie wypadną na korzyść tych pierwszych. Z pewnością wie o tym nasza Klientka, którą skutecznie obroniliśmy przed roszczeniem Svea Ekonomi Cyprus. Sąd wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
8.687,74 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie długów to sztuka i nie każdy udźwignie ten temat

Oddłużanie długów to sztuka

W żaden sposób nie chcemy się przechwalać, ale dlaczego nie mamy mówić o sukcesach naszych Klientów, kiedy są one faktem. W związku z tym, nie podlega dyskusji, że oddłużanie długów to sztuka, którą wznieśliśmy na najwyższy poziom. Przede wszystkim dłużnik, który zwraca się do nas po pomoc, otrzymuje kompleksowe wsparcie. Z pewnością nadrzędnym celem jest to, aby żaden dług nie trafił do egzekucji komorniczej. Istotnie, co to byłoby za oddłużanie, gdyby kończyło się spotkaniem z komornikiem. Ponieważ dobro Klientów jest nadrzędnym celem, zawsze robimy wszystko, aby do tego nie dopuścić i na szczęście to się udaje. Jeszcze bardziej staramy się podchodzić do ich problemów całościowo i prowadzimy szeroko rozumiane oddłużanie. Bez wątpienia znani z tego, że nie zostawimy nikogo w połowie drogi, tylko doprowadzamy wszystko do końca.

Każdy powinien robić to, co lubi, ponieważ dzięki temu, może w pełni zaangażować się w swoją pracę. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe, ale kiedy jest taka możliwość, należy realizować się w tym, w czym czujemy się dobrze. Chociaż nasz zespół tworzy wielu osób, wszyscy są pasjonatami tego, co robią. Z pewnością oddłużanie długów to sztuka, która dzięki nam służy tysiącom zadłużonym. Istotnie nie podziwiają jej w muzeach, ale dotykają jej w dosłowny sposób. Ważnym aspektem jest to, że prowadzona w naszej Kancelarii działalność, daje szansę na całkowite pozbycie się długów. Oczywiście wymaga to zaangażowania nie tylko mecenasów, ale także samych dłużników. Niewątpliwie bez wzajemnej współpracy nie możemy liczyć na końcowy sukces.

Jest wiele miejsc, które oferują zadłużonym pomoc. Bez wątpienia jest to dobra wiadomość, że temat długów i oddłużania nie stanowi już tabu. Jednak wiemy od naszych Klientów, że nie zawsze wszystko wygląda tak jak powinno. Ponieważ dla nas oddłużanie długów to sztuka, którą doprowadziliśmy do perfekcji, jesteśmy w tym zakresie bardzo wymagający wobec siebie samych. Przede wszystkim nie możemy obniżać lotów i działamy tak, aby należeć do tych najlepszych. Istotnie to skuteczność podejmowanych czynności prawnych, decyduje o sukcesach naszych Klientów. W naszym wypadku nie jest to sztuka dla sztuki, ale sztuka dla ludzi potrzebujących profesjonalnego wsparcia prawnego.

Oddłużanie długów to sztuka, którą przekuwamy na sukcesy naszych Klientów

Tak proszę Państwa, w tematach związanych z długami, czujemy się jak ryby w wodzie. Istotnie w naszym wydaniu oddłużanie długów to sztuka, którą przekłada się na adekwatność podejmowanych czynności prawnych. Dlatego też robiąc to, co jest naszą pasją, realizujemy się nie tylko zawodowo, ale także, jako ludzie, którzy pomagają innym. Z pewnością właśnie, dlatego nasza skuteczność cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Niewątpliwie możemy dopisać sobie kolejny sukces procesowy. Oczywiście wygrana sprawa ze Svea Ekonomii Cyprus to przede wszystkim osiągniecie naszej Klientki.


Całkowite umorzenie postępowania windykacyjnego

Długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić, powodują wiele zawirowań w naszym życiu. Niewątpliwie posiadając tego typu zobowiązania, musimy liczyć się z tym, że wierzyciele upomną się o swoje pieniądze. Istotnie działania…

Oddłużanie w sprawie Alfa NSFIZ. Wnosimy apelację i wygrywamy

Oddłużanie w sprawie Alfa NSFIZ, zakończyliśmy wygraną. Bez wątpienia walczyliśmy o to, aby Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej, nie musiała płacić powodowi nienależnych pieniędzy. Chociaż w sądzie rejonowym zapadł wyrok zasądzający na rzecz…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów to sztuka

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget