Masz niespłacone długi firmowe? Pomożemy Ci!

15 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wielu zadłużonych przedsiębiorców bezskutecznie szuka rozwiązania na swoje kłopoty finansowe. Bezsprzecznie niespłacone długi firmowe, mogą doprowadzić nawet do upadłości, a tego zapewne każdy chce uniknąć. W związku z tym, należy zrobić wszystko, aby do tego nie doszło. Z pewnością w naszej kancelarii bardzo dokładnie zapoznamy się z Twoim zadłużeniem i powiemy, jak widzimy cały proces wychodzenia z długów. Dlatego musisz jak najszybciej nawiązać współpracę z naszą Kancelarią, aby uniknąć pogłębiania się zadłużenia. Przede wszystkim pamiętaj, że nie możesz już pożyczać pieniędzy, tylko należy skupić się na redukcji już istniejącego długu. Ponieważ mamy wypracowane metody działania w najtrudniejszych sytuacjach, zapewne i dla Ciebie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Chociaż nasza Klientka, której sprawę dzisiaj prezentujemy, nie prowadzi działalności gospodarczej, kłopoty finansowe także postawiły jej życie na głowie. Bez wątpienia bez naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, miałaby już egzekucję komorniczą. A tak radzi sobie coraz lepiej i dzięki nam zaczyna oddychać pełną piersią.  

Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
1.719,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 857,70 zł oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Niespłacone długi firmowe to poważny problem

Każdy przeterminowany dług ze spłatą, którego sobie nie radzimy, stanowi ogromne obciążenie. Istotnie dotyka on wszystkich sfer naszego życia i sprawia, że nie czujemy się dobrze. Z pewnością niespłacone długi firmowe nie wróżą niczego dobrego, ponieważ mogą doprowadzić do bankructwa. A wiemy, że takie sytuacje wywołują efekt śnieżnej kuli, gdzie jedne problem nakład się na kolejny. Przede wszystkim, żeby to wszystko zatrzymać, nie można miotać się między następnymi pożyczkami, tylko należy przeciąć ciąg pożyczania. Oczywiście ta zasada dotyczy nie tylko osób, które prowadzą działalność gospodarczą, ale wszystkich zadłużonych. Niewątpliwie należy to zrobić jak najszybciej, aby nie doprowadzić do sytuacji, że jedną formą oddłużania, jaka pozostanie, okaże się ogłoszenie upadłości.

niespłacone długi firmowe

Z pewnością, kiedy zadłużenie zaczyna wymykać się spod kontroli i nie możemy normalnie żyć, należy zwrócić się po pomoc prawną do naszych specjalistów od oddłużania.  Bez wątpienia zabezpieczy to każdego przed wpadnięciem w jeszcze większe kłopoty. Oczywiście niespłacone długi firmowe, długi osoby prywatnej wymagają indywidualnego podejścia. Bezsprzecznie każda sprawa pomimo podobieństw, jednak jest inna. Istotnie nikt nie wie o tym lepiej od naszych mecenasów. Przede wszystkim to oni każdego dnia reprezentują Klientów w sądach i podczas negocjacji z wierzycielami. Chociaż mają naprawdę dużo pracy, zawsze są gotowi, aby pomagać kolejnym potrzebującym. Dobra organizacja pracy pozwala na reprezentowanie wielu Klientów i osiąganie bardzo dobrych wyników oddłużeniowych.

Zapewne cieszymy się, gdy możemy wcielać w życie nasze plany. Bez wątpienia także jesteś my szczęśliwi, kiedy bank udziela finansowania na rozkręcenie biznesu. Ponieważ większość z nas nie dysponuje pokaźną gotówka, taki kredytowy zastrzyk pozwala na naprawdę dużo. Oczywiście jest wspaniale, jak wszystko toczy się zgodnie z założeniami. Ale, kiedy pojawiają się niespłacone długi firmowe, często popełniamy błędy. Z pewnością największy to pożyczanie na oślep, gdzie tylko się da. Od rodziny, znajomych, podmiotów rynku pozabankowego czy zupełnie obcych nam osób za pośrednictwem Internetu. Niewątpliwie takie działanie nie może skończyć się dobrze. Na szczęście jest nasza Kancelaria Oddłużeniowa, które skutecznie pomaga wyjść z długów.

Niespłacone długi firmowe mogą zniszczyć nie tylko Twój biznes

Proszę Państwa my wiemy najlepiej, jak długi macki mają długi. Istotnie nie parzą tylko osoby, która w nie wpadła, ale dotykają wszystkich wokoło. W związku z tym zapamiętaj, że niespłacone długi firmowe czy jakiekolwiek inne, odbijają się od Ciebie i rykoszetem uderzają także w Twoją rodzinę.  Dlatego, gdy posiadasz przeterminowane zadłużenia, nie skupiaj się tylko na sobie, ale pomyśl także o najbliższych. Oczywiście tak właśnie zrobiła nasza Klientka i dzięki naszej pomocy, może z optymizmem patrzeć w przyszłość.


Oddłużanie długów w naszej Kancelarii pomoże odzyskać płynność

Powrót do normalnego życia po tym jak wpadliśmy w długi, może zająć sporo czasu. Być może potrwa to rok, pięć lat, a może i jeszcze dłużej. Jednak bez względu na to ile…

Negocjujemy z wierzycielem i podpisujemy ugodę z mBankiem

Zapamiętaj, że na rozmowy z wierzycielem nigdy nie jest za późno. Bez wątpienia ani wyrok zasądzający wydany przez sąd, ani trwająca egzekucja komornicza, nie stanowią żadnej przeszkody. Oczywiście tego typu rozmowy muszą…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

niespłacone długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget