Oddłużanie i upadłość konsumencka – tym się zajmujemy

O szansę na życie bez długów poprzez postępowanie upadłościowe, mogą starać się także osoby fizyczne. Z pewnością pozwala ono wielu osobom prywatnym na powrót do finansowej równowagi. Oczywiście oddłużanie i upadłość konsumencka, którą także prowadzimy w naszej Kancelarii nie jest odpowiednia dla każdego. Niewątpliwie, aby rozpocząć ten proces, muszą istnieć ku temu przesłanki, których zasadność potwierdzą nasi mecenasi. Przede wszystkim, tak jak to miało miejsce w przypadku naszego Klienta, należy stwierdzić stan niewypłacalności. Godnym uwagi jest fakt, że nie musisz posiadać milionowych długów, aby wnieść do sądu odpowiedni wniosek. Ponieważ wyplatanie się z długów, które w sumie wyniosły 254.322,90 zł stało się dla Pana Karola zupełnie niemożliwie, w jego przypadku jedynie podjęcie procesu upadłościowego, okazało się właściwym rozwiązaniem. W rezultacie po wielu analizach podjęliśmy się tego zadania i reprezentowaliśmy naszego Klienta przez sądem. W wyniku podjętych czynności prawnych sędzi wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.     

Wysokość długu: 254.322,90 zł
Zadanie:
Przeprowadzenie procesu upadłościowego
Uzyskany efekt:
Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Oddłużanie i upadłość konsumencka

Oddłużanie i upadłość konsumencka

W sferze upadłości konsumenckiej na przestrzeni lat wiele się zmieniło. Istotnie jeszcze jakiś czas temu, wiele wniosku sądy odrzucały, po tym jak stwierdziły, że do niewypłacalności doszło z powodu rażącego niedbalstwa konsumenta. Dlatego wnosząc wniosek należał skutecznie wykazać, że taka sytuacja nie miała miejsca. Z pewnością nie zawsze było to możliwie, dlatego też wielu zadłużonych nie mogło skorzystać z tej formy oddłużania.  Oczywiście oddłużanie i upadłość konsumencka zawsze miały swoje miejsce w naszej Kancelarii i pomagaliśmy przechodzić przez ten proces. Na szczęście obecnie jest dużo łatwiej uzyskać status upadłego, ale należy w odpowiedni sposób przygotować wszystkie pisma wnoszone do sądu.

Pamiętaj, że oddłużanie i upadłość konsumencka to czynności, które pomagają w wyjściu z długów. Bez wątpienia w określonych sytuacjach jest to jedyne i najbezpieczniejsze rozwiązanie. W związku z tym, jak sprawdzić czy właśnie ja kwalifikuję się do tej formy oddłużania? Oczywiście wszystkich analiz mogą dokonać mecenasi z naszej Kancelarii, którzy są najlepszymi specjalistami, jeżeli chodzi o sprawy związane z długami. Ze względu na fakt, że mamy i także w tym zakresie ogromne doświadczenie, wiemy, jakie przesłanki przemawiają za zastosowaniem takiej metody oddłużania. Z pewnością nie szastamy upadłością na prawo i lewo, tylko stosujemy ją, kiedy inne środki okażą się nieskuteczne.

Bezsprzecznie są sytuacje, kiedy oddłużanie i upadłość konsumencka są jedynym i właściwym wyborem. Istotnie w naszej Kancelarii Oddłużeniowej z sukcesami podejmujemy się przeprowadzania Klientów przez ten cały proces. Bez wątpienia jednak zanim wniesiemy odpowiedni wniosek do sądu, dosłownie rozbieramy na czynniki pierwsze powstałe zadłużenie. Dlaczego tak robimy? Ponieważ przede wszystkim chcemy ustalić, czy możemy w innym sposób pomóc danej osobie. Istotnie u nas upadłość jest ostatecznym rozwiązaniem i sięgamy po nie tylko wówczas, kiedy inne sprawdzone metody okazują się niewystarczające. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na pełnym profesjonalizmie podejmowanych działań, zapraszamy do naszej Kancelarii.

Oddłużanie i upadłość konsumencka. Nasz Klient uzyskał status upadłego

Zaangażowanie naszych mecenasów sprawiło, że sędzia przychylił się do wniesionego przez nas wniosku. Istotnie w tym przypadku oddłużanie i upadłość konsumencka stały się faktem. Z pewnością postanowienie o ogłoszeniu upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, pozwala na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Oczywiście nasz Klient pod okiem syndyka będzie wracał do finansowej równowagi. My zrobiliśmy to, czego od nas oczekiwał, a reszta już jest w jego gestii.


Pomoc dla zadłużonych Polaków

W obliczu zadłużenia, kiedy wydaje się, że wszystkie drogi prowadzą donikąd, a wierzyciele pukają do drzwi z coraz większą determinacją, pojawia się pytanie – gdzie szukać ratunku? Odpowiedź jest jedna: najlepsza pomoc…

Ugoda z RK Recovery

Nie sztuką jest podpisać ugodę, z której potem nie będziesz mógł się wywiązać. Z pewnością znamy tysiące przypadków takich trefnych porozumień. Oczywiście w przypadku Pani Marii nie może być mowy o takiej…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i upadłość konsumencka