Szybkie i drogie pożyczki mogą pogrążyć Twoje finanse

11 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Szybkie i drogie pożyczki to szybkie problemy i długa walka w sądach – ta maksyma zdaje się być niezmienna niczym prawo fizyki, lecz czy zawsze musi oznaczać przegrany pojedynek z zawziętymi wierzycielami? Oczywiście, że nie! Przekonała się o tym nasza klientka, której historia świeci przykładem, jak z piekła rodem długu da się wywinąć śmiałkowi z pomocą naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
3.980,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Szybkie i drogie pożyczki mogą pogrążyć Twoje finanse

Szybkie i drogie pożyczki

Jak to bywa ze wszystkim, co szybkie i kuszące, często za pierwszym rogiem czeka kosztowna niespodzianka. Następnie nagle z realizowanych marzeń przesuwamy się w rejony finansowego koszmaru. To właśnie w tym momencie na scenę wkracza nasza klientka. Zaciągnęła pożyczkę w nadziei, że rozwiąże tymczasowe problemy finansowe, a tu, rzecz jasna, zonk. Zamiast spokoju i stabilizacji, szybkie pieniądze sprawnie zamieniły się w szybkie problemy. Jakby tego było mało, w równie ekspresowe rosnące odsetki. Gdy sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli, a korespondencja z wierzycielem stawała się coraz bardziej natarczywa, nasza klientka czuła już chłodny oddech przyszłego konfliktu sądowego na karku.

Ale zanim skupimy się na dramaturgii sali sądowej, wspomnijmy, jak to zwykle w życiu bywa. Najlepsi przyjaciele pojawiają się w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Podobnie rzecz miała się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Nasza klientka znalazła u nas nie tylko oparcie wietrzne w postaci wsparcia prawnego, ale również solidny fundament proceduralnej wiedzy.

Kancelaria Oddłużeniowa wygrała sprawę

Ach, drodzy Państwo, to było coś fantastycznego. Klientka nasza została wyciągnięta z finansowych opresji. To był ten rodzaj wygranej, który zapisuje się nie tylko w protokole sądowym, ale i w pamięci uczestników. Nasza klientka mogła wreszcie odetchnąć z ulgą, gdyż Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. We are the winner – moglibyśmy powiedzieć. Najważniejsze bowiem jest to, co niesie ta wygrana dla naszej klientki – spokój, nową perspektywę. Pamiętajcie, że szybkie i drogie pożyczki mogą pogrążyć Twoje finanse nie muszą być równoznaczne z szybkim końcem.

Nie ma co ukrywać, droga ta była długa i wyboista, pełna pułapek procesowych i zawiłości.

Każda historia może mieć szczęśliwy koniec

Szybkie i drogie pożyczki

A jeśli znajdziecie się kiedyś w szponach szybkich problemów, zapamiętajcie dwie rzeczy: pierwsza to numer do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Druga to fakt, że szybkie problemy często wymagają jedynie równie szybkiej, lecz dobrze przemyślanej odpowiedzi. Proste!

Nie czekajcie aż sprawy rozwiążą się same. Pamiętajcie, że jesteśmy my. Kancelaria Oddłużeniowa zajmuje się oddłużaniem już blisko 20 lat i uwierzcie nam, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy najlepsi i wiemy, co robić. Nie pozwól aby długi zakłóciły Twój spokój i finanse. Działaj i ciesz się życiem. Korzystaj z niego najlepiej, jak potrafisz a przekonasz się, że wszystko da się rozwiązać z naszą pomocą. Zatem sięgnij po telefon i zadzwoń. Pozwól abyśmy zajęli się Twoimi problemami. Ty skup się na swoim życiu.


Skuteczna pomoc dla osób zadłużonych

Skuteczna pomoc dla osób zadłużonych – jak skutecznie wyjść z długów z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową? To pytanie, na które w dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje odpowiedzi. Zadłużenie to ciężar, który dla…

Wygrywamy proces z Prokura o zapłatę 14.150,49 zł

Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, wiele roszczeń jest niezasadnie dochodzonych. Oczywiście nie ma znaczenia, czy powództwo zostało wniesione na kilkaset złotych, czy jak w tym przypadku o zapłatę 14.150,49 zł. Z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybkie i drogie pożyczki

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget