Przeterminowane długi firmowe mogą doprowadzić do upadłości

4 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić, generują poważne kłopoty. Istotnie mogą nawet doprowadzić do tego, że jedynym wyjściem z sytuacji okaże się ogłoszenie upadłości. Dlatego, gdy powstają zatory finansowe należy szybko reagować, aby uniknąć tego ostatecznego rozwiązania. Bezsprzecznie także przeterminowane długi firmowe stanowią ogromny problem dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Z pewnością zaległości wobec ZUS, Urzędy Skarbowego czy kontrahentów, mogą przyczynić się do niewypłacalności. W związku z tym, zamiast zaciągać kolejne kredyty i pożyczki, podejmij działania, które nie pogłębią zadłużenia, ale je zredukują. Istotnie wówczas będziesz mógł z nadzieją patrzeć w przyszłość i nie stracić wszystkiego, na co pracowałeś wiele lat. Dlatego im szybciej zwrócisz się po specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu do naszej Kancelarii, ocalisz firmę i majątek. Bez wątpienia nasza Klientka wie, o czym piszemy, ponieważ właśnie ratujemy jej biznes. W związku z tym, kolejny reprezentowaliśmy Panią Julitę w sądzie, broniąc ją przed powództwem Ultimo Portfolio Investment.     

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
13.382,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Przeterminowane długi firmowe to poważny problem

Nikomu nie życzymy, aby musiał walczyć o każdy dzień, kiedy długi przygniatają z ogromną siłą. Bezsprzecznie sytuację zadłużonego zrozumie tylko inny zadłużony i oczywiście każdy, kto pracuje w naszej Kancelarii. Z pewnością nie ma długów ważnych i mniej ważnych. Ponieważ każdy może wylądować u komornika lub, co gorsza doprowadzić do konieczności ogłoszenia upadłości. W związku z tym, należy zrobić wszystko, aby z nich wyjść. Oczywiście nie tylko długi prywatne, ale także przeterminowane długi firmowe, stwarzają wielkie zagrożenie dla prowadzonej działalności gospodarczej. Istotnie ich posiadanie rzutuje na nasze dalsze życie, które z nimi nie może być udane. Dlatego tylko kompleksowe oddłużanie jest szansą na powrót do finansowej równowagi.

Przeterminowane długi firmowe

Wpadłeś w długi i Twoje droga przez życie przypomina równię pochyłą. Istotnie wszystko nabiera tempa, aby na końcu uderzyć z dużym impetem. Z pewnością już nad niczym nie panujesz, a i żeby się pozbierać potrzebujesz pomocy. Przede wszystkim sam nie ma już siły, a Twoje przeterminowane długi firmowe przygniatają z coraz większą mocą. Bezsprzecznie natychmiast potrzebujesz pomocy, aby podnieść się i iść do przodu. Oczywiście szansą na poprawę sytuacji jest nawiązanie współpracy z naszą Kancelarią Oddłużeniową, która specjalizuje się nie tylko w oddłużaniu osób fizycznych, ale także tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Naprawdę w tym wszystkim najważniejsze jest to, abyś trafił na prawdziwych specjalistów od oddłużania, gdyż tylko oni rozwiążą najbardziej skomplikowaną sytuację.

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy każdego dnia niosą pomoc osobom, które wpadły w długi. Godnym uwagi jest fakt, że do naszej Kancelarii trafiają naprawdę trudne przypadki zadłużeń. Oczywiście nie świadczy to o tym, że jesteśmy grupą ludzi, która nadmiernie ryzykuje kosztem innych. Z pewnością nie o to tutaj chodzi, a więc o co? Przede wszystkim posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę, umiejętności, które potrafimy wykorzystać w praktyce. Dlatego każdy, kto posiada przeterminowane długi firmowe czy jakiekolwiek inne, powinien się z nami skontaktować. Niewątpliwie przeanalizujemy sytuację i niezwłocznie udzielimy konkretnej odpowiedzi, w jaki sposób możemy pomóc.

Przeterminowane długi firmowe generują kłopoty, którym możemy zaradzić

Zadłużeni konsumenci doskonale wiedzą, jak ciężko żyje się z długami. Bezsprzecznie nie ma nic dobrego w tym, kiedy windykacja atakuje nas cały dzień i toczą się sprawy w sądach. Niewątpliwie na każde długi, jak i też na przeterminowane długi firmowe, możemy znaleźć sposób. Jednak jest jeden warunek, mianowicie zadłużona osoba musi się z nami skontaktować, tak jak zrobiła to Pani Julita. I rzeczywiście teraz jest niezmiernie zadowolona, kiedy widzi, jak jej zadłużenie zmniejsza się. Bez wątpienia kolejna skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę, przybliżyła Klientkę do wyjścia z długów. Po podjętych czynnościach prawnych, sąd oddalił w całości wysokie powództwo Ultimo Portfolio Investment.


Pomoc zadłużonym Polakom

Pomoc zadłużonym Polakom to dla nas czysta przyjemność. Nie wierz w cuda, wierz w wyniki i odkryj razem z nami tajemnicę wychodzenia z długów. Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka…

Proces o zapłatę. Oddłużamy w sprawie z Prokura

Prezentowaną dzisiaj sprawę z powództwa funduszu sekurytyzacyjnego Prokura, zakończyliśmy się pełnym sukcesem. Wygraliśmy proces o zapłatę i oddłużyliśmy Klientkę Portalu Dłużnika. Bez wątpienia  jest to znaczący sukces, gdyż przedmiotem sporu była kwota…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Przeterminowane długi firmowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget