Pomoc zadłużonym Polakom

Pomoc zadłużonym Polakom to dla nas czysta przyjemność. Nie wierz w cuda, wierz w wyniki i odkryj razem z nami tajemnicę wychodzenia z długów.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
9.071,06 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pomoc zadłużonym Polakom

pomoc zadłużonym Polakom

Zastanówmy się. Gdy Twoje finanse pływają w niebezpiecznych wodach wysokich długów, na horyzoncie pojawia się więcej rekinów niż ratunkowych tratw. A może to tylko złudzenie? Może gdzieś czeka pomoc, która nie tylko da Ci kamizelkę ratunkową, ale również doprowadzi Cię bezpiecznie do brzegu? Oto nasza opowieść o tym, jak skuteczna pomoc zadłużonym Polakom przemienia nocne koszmary w poranne kawy bez przejmowania się kolejnymi upomnieniami.

Pani Ania, jak wielu z nas, żyła sobie spokojnie, aż do momentu, kiedy życie rzuciło jej wyzwanie. Nagromadzenie kredytów, niezapłacone rachunki, a potem ta nieszczęsna pralka, co to akurat w najmniej odpowiednim momencie postanowiła odmówić posłuszeństwa. Zanim się obejrzała, pani Ania wiedziona promocjami i nierealistycznymi planami spłaty zrobiła sobie Everest długów. I nie, w tym przypadku nie ma mowy o zdobywaniu szczytu.

W jaki sposób więc nasza najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa z opresji?

pomoc zadłużonym Polakom

Ano w ten sposób, że potrafi rozpoznać, kiedy ktoś w potrzebie wysyła sygnał SOS, nawet jeśli robi to całkowicie nieświadomie. I tak oto na arenę wkracza nasz zespół – eksperci od oddłużania, eksperci od finansowych labiryntów, a przy okazji dość konkretni ludzie, którym nieobca jest ludzka przygoda z niewypłacalnością. Gdy pani Ania do nas zadzwoniła, chyba spodziewała się, że spotka ją sztywne podejście i sztywna atmosfera. Nic bardziej mylnego! Nasza metodologia pracy jest elastyczna. I choć traktujemy zadłużenia z całym poważaniem, którego wymagają, to jednak nasze podejście do klienta jest raczej w rodzaju „nie martwcie się bo damy radę”.

Stopniowo oplatając labirynt problemów pani Ani dobrze przemyślanym planem oddłużeniowym, zyskaliśmy coś więcej niż jej zaufanie. Zyskaliśmy dowód na to, że nasze strategie działają. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, co w naszym świecie jest równoznaczne z wygraniem złotego medalu na olimpiadzie w oddłużaniu. Wiedzą o tym zarówno nasi przeciwnicy, jak i zadowoleni klienci. Szybko zaczęli przekonywać się, że „we are the best of the best”.

Po pierwsze, unosimy panią Anię na duchu, udowadniając, że każdy problem finansowy ma rozwiązanie. Po drugie, analizujemy wszystkie dokumenty, dochody, wydatki, przyglądamy się każdemu szczegółowi i tworzymy plan, który nie tylko prowadzi do wyjścia z długów, ale też do zaciekawienia życiem bez ciągłego strachu przed komornikiem. I wreszcie po trzecie, negocjujemy z wierzycielami, reprezentujemy w sądach, ściskamy kciuki lub razem świętujemy, bo nasze sukcesy są przecież i sukcesami naszych klientów.

Skuteczność naszych działań polega na spersonalizowanym podejściu

Pani Ania, jak każdy nasz klient, początkowo była sceptyczna. Ale jak to mówią, wyniki mówią same za siebie. Z błyskiem w oku i uśmiechem, który nie schodzi z jej twarzy, pani Ania jest dziś przykładem na to, że skuteczna pomoc zadłużonym Polakom jest bardziej niż realna. Owszem, nie obiecujemy cudów na żądanie, ale obiecujemy pracę, zaangażowanie i determinację, bo wszyscy wiemy, że w świecie finansów liczy się każda mała bitwa.


Prawnik z Łodzi

Prawnik z Łodzi – czyli duch sprawiedliwości z sercem na dłoni. Witajcie w Łodzi, perle polskiego prawa, gdzie adwokaci chodzą dumnie ulicami, prężąc muskuły intelektualne, a prawnik z Łodzi to nie tylko zawód,…

Powód wnosi apelację. Wygrywamy proces z VPF III NSFIZ

Przedstawiamy dzisiaj Państwu sprawę, w której to powód wnosi apelację od niekorzystnego wyroku wydanego przez sąd rejonowy. Niewątpliwie po tym kroku ani myśleliśmy odpuszczać. Oczywiście nasz mecenas odpowiedział na pisma procesowe i…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pomoc zadłużonym Polakom